Üye Kuponları Paylaşım Alanı (ARŞİV) - Sayfa 258 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 den sonrası hızlı geçiyor bir bakıyon 25 olmuşsun ondandır
Evet mantıklı, ondan olabilir. Mesele benim arada dünya kadar olay var 18-mevcut yaşım arasında. (üniversite-yurtdışında yaşama girişimi-askerlik-evlilik-boşanma, yeniden nişanlanma vs vs) Hala rüyalarımda lisede görüyorum kendimi, sanki liseden sonra bir anda bugüne ışınlanmışım gibi. Rüyamda sınava giriyorum bir türlü doğru şıkkı işaretliyemiyorum falan tuhaf tuhaf işler.

Evet mantıklı, ondan olabilir. Mesele benim arada dünya kadar olay var 18-mevcut yaşım arasında. (üniversite-yurtdışında yaşama girişimi-askerlik-evlilik-boşanma, yeniden nişanlanma vs vs) Hala rüyalarımda lisede görüyorum kendimi, sanki liseden sonra bir anda bugüne ışınlanmışım gibi. Rüyamda sınava giriyorum bir türlü doğru şıkkı işaretliyemiyorum falan tuhaf tuhaf işler.

Abi buna benzer rüyaları ben de görüyorum, rahat bir 20-30 defa görmüşümdür ayrı içerikli ama aynı konulu rüyayı.

Rüyamda lise döneminde sınavlarımda hata yapıldığı ortaya çıkıyor yıllar sonra ve lisedeki son senemi yeniden tekrarlatıyorlar bana. Ama işin garibi aynı sınıf arkadaşlarım tanıdıklarım falan oluyor okulda.

Uyanınca da bir an oturup boş boş duvara bakıp bilinçaltımı sorguluyorum.

sent via GSC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt