Üye Kuponları Paylaşım Alanı (ARŞİV) - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaç ciddi olarak para kazanmaksa 10 koyayım 1000 alayım gibi bir dünya yok kimse kusura bakmasın. 2 maça bile çıkmayacaksın. Maçın gidişatına göre yapıştıracaksın.
Bugüne kadar katlama konusunda rekorum öğrenciyken 0,50€ ile yaklaşık 300€ luk kupon tutturmaktı.

O da bi kere oluyor ve insan keşke 10 veya 20€ falan atsaydım diye kızıyor sonra.

8 tane mi ne maç tutturmuştum o kuponda.

sent via GSC

Öğrenciyken ben de hep 4 beraberlik denerdim. 1 kere tutturabildim

Onu ben hala deniyorum ve sezon icinde genelde tutturdugum oluyor yaklasik 8-9 defa falan.

3 veya 4 beraberlik oynayip 10-20 € atiyorum. Denk geldi mi güzel oluyor. Bu sezon daha kendime banko beraberlik takimi bulamadim ama son senelerde her sezon bi tane güvendigim takim oluyordu gecen sene mesela Celta Vigo ve Atleticoydu ikisinin de 16 maci berabere bitti. Atletico nun beraberlik oranlari cok iyiydi cünkü Real ve Barcelona haric bütün maclarda favori olduklari icin.

Bugüne kadar katlama konusunda rekorum öğrenciyken 0,50€ ile yaklaşık 300€ luk kupon tutturmaktı.

O da bi kere oluyor ve insan keşke 10 veya 20€ falan atsaydım diye kızıyor sonra.

8 tane mi ne maç tutturmuştum o kuponda.

sent via GSC

Vallah bende 50€ lie yaklasik 1100 € .
5 Mac vardi 2x 2.0 oran oda Leicester Sampiyon oldugu zamanlardi genelde hep 2.5 / 2.8 Oran oluyordu ama hep yeniyorlardi :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt