Üye Kuponları Paylaşım Alanı - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Kuponları Paylaşım Alanı

@Murat Durmaz hocam her gün kupon yapıyor musun sen bu işten anlıyorsun bana kupon lazım zarar cıkartmam gerekiyor
Aynen maçları bi arkadaş ekibimle hazırlıyoz.Maçlar bazen gelmiyo kesin değil maçlar.Yatınca üzülmeyeceğin kadar para basıp oynamanı isterim reis.Maçlar da hep az oran görüyosun az olsun bizim olsun hesabı.Ben oynadığım zaman burdan olur istersen özelden olur atarım..

Aynen maçları bi arkadaş ekibimle hazırlıyoz.Maçlar bazen gelmiyo kesin değil maçlar.Yatınca üzülmeyeceğin kadar para basıp oynamanı isterim reis.Maçlar da hep az oran görüyosun az olsun bizim olsun hesabı.Ben oynadığım zaman burdan olur istersen özelden olur atarım..
hocam bi grup kursak anlık paylaşım canlıdan falan yetişemiyoruz çünkü bazen burdan ounca

Bugün güzel maç yok az da olsa şu maçlara oynadım..
Leiknir Reykjavik 1,5 Üst
Hafnarfjordur 2,5 Üst
Arsenal Sarandi Ms 2 Ve 2,5 Üst

Bu işten batan arkadaşım var hemde öyle böyle batmadı üstüne bağımlı hastanesinde tedavi gördü

Tavsiyem abartmadan iradeyi bozmadan gidelim beyler yazık günah tüpçülere meydanı bırakmayalım

Üst Alt