Üye Kuponları Paylaşım Alanı - Sayfa 424 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Kuponları Paylaşım Alanı

Pep korkak oynar tempo düşürür diye İY sına güvenmedim - maç genellerine yağdım ben.

ama senin gibi İY 1.5 bahsi en favori bahsim.

Ben de önce tırstım, hatta aslında İngiliz kadınlar takımını da eklemiştim 1,5 üst ama sonradan sildim. O da gelmiş bu arada :asd:

Bence en temizi bu 1,5 üst olayı. Zaman zaman 2,5 üst de çok kolay geliyor bazı maçlarda. Maksimum 45 dakika bekliyorsun bir kuponu benim için en cazbedici olanı bu zaten. 90 dakika takip etmek yoruyor beni artık.

Ben de önce tırstım, hatta aslında İngiliz kadınlar takımını da eklemiştim 1,5 üst ama sonradan sildim. O da gelmiş bu arada :asd:

Bence en temizi bu 1,5 üst olayı. Zaman zaman 2,5 üst de çok kolay geliyor bazı maçlarda. Maksimum 45 dakika bekliyorsun bir kuponu benim için en cazbedici olanı bu zaten. 90 dakika takip etmek yoruyor beni artık.
sheffield - norwich nerden esti ama CL maçları arasına :D

kazanan kuponları atmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum buraya maç öncesi atılmalı
24782.jpg

Sivas maçından 20.600 geleceğine 600 tl kesinti yapmış Bilyoner. Maçtan 4 saat sonra hesaba 20bin attılar.

600 Tl kesintinin sebebi nedir, başına gelen var mı yaw

Üst Alt