Uyuma Mehmet Berk ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uyuma Mehmet Berk !

Cevap: Uyuma Mehmet Berk !

Sen buna hala paranoya diyorsan o zaman şike yapmadıkları ihtimalinede inanıyorsundur. fenerin 4 maçınıda 90 dk izledim, eğer o futbolla 10 puan toplanabiliyorsa bırakalım futbol izlemeyi o saatlerde acurun programını izleyelim. Bilader ister paranoya de ister ne dersen de şike tam gaz devam ediyor. Görmek istemiyorsan o senin bileceğin iş, rengine saygım var ..

Rengime saygısı varmış millet, şapka çıkarılacak hareket.

kayseri fener maçı resmen skandal..

acaba fener yönetici ve futbolcuyu bağlamaktan vazgeçip bu seferde hakemlerimi bağlamaya başladı!!!

mehmet berk değil mhk uyumasın rezalet ya kayserinin 2 penaltısı verilmedi

fenerlilerin en az iki tanesi direk taban girdiği için kırmızı kart görmeliydi!

bilica nın pozisyonunda sarı kartı kayserili değil bilica görmeliydi

kayserili oyuncu atak yapıyor fenerli orhan düşürmek için formasını çekiyor zorla yere düşürüyor orhan sarı kart görmesi gerekirken hakem kurtulmaya çalışan kayserili oyuncunun faul yaptığını gösteriyor inanılmaz bir karar!!!

kayserinin 2-3 tane gollük pozisyonunu ofsayt diye kestiler yakından uzaktan alakası yok!!

ayrıca manisa maçı sonrası 90 metreden ofsayt değildi diyen volkan 2 metre gözünün önündeki 2 penaltı pozisyonu hakkında neden konuşmuyor!!

Korkmayin. Mehmet Berk uyumaz.

Ama ben birsey anlamadim bu isden.

Sene sonu fener sampiyon oldu diyelim. veya 2. ya da 3. ve SL'ye veya AL'ye gidecek.

Ondan sonra gectigimiz sezon sike yapti diye kume dusecek. hala sl'ye veya al'ye gidecekmi o zaman??

fenerlilerin en az iki tanesi direk taban girdiği için kırmızı kart görmeliydi!

bilica nın pozisyonunda sarı kartı kayserili değil bilica görmeliydi

kayserili oyuncu atak yapıyor fenerli orhan düşürmek için formasını çekiyor zorla yere düşürüyor orhan sarı kart görmesi gerekirken hakem kurtulmaya çalışan kayserili oyuncunun faul yaptığını gösteriyor inanılmaz bir karar!!!

kayserinin 2-3 tane gollük pozisyonunu ofsayt diye kestiler yakından uzaktan alakası yok!!

ayrıca manisa maçı sonrası 90 metreden ofsayt değildi diyen volkan 2 metre gözünün önündeki 2 penaltı pozisyonu hakkında neden konuşmuyor!!

konuştu ya penaltının gol olma ihtimali %50dedi:D Allahın angut ayısı!!!

bu haftayida baya bir kirli gecirdiler. Cüneyt Cakir'a helal olsun ne yapti etti verdi 3 Puani serefsiz.

Korkmayin. Mehmet Berk uyumaz.

Ama ben birsey anlamadim bu isden.

Sene sonu fener sampiyon oldu diyelim. veya 2. ya da 3. ve SL'ye veya AL'ye gidecek.

Ondan sonra gectigimiz sezon sike yapti diye kume dusecek. hala sl'ye veya al'ye gidecekmi o zaman??

nah gider!

dava yürüdügü halde uefa izin vermedi. sike kanitlaninca mi verecek?

bence min. 5 yil avrupa kupalarindan men ederler angutlari :D

zaten gidince de bir hayirlari yok. 0 puan cekip geliyorlar :asd:

El pozisyonlarinin capslarini ariyorum buldugum an ekleyecegim. simdilik oguzhanin maci nasil sattigini bulabildim. !

son resimde bence ibb kalecisine haksızlık yapılıyor. adamın hem önü kapalıydı o golde hem de top yanılmıyorsam yere sekti. seken toplar çok zordur. hakemler biran önce kendilerine çeki düzen vermeli ligde tat bırakmadılar.

son resimde bence ibb kalecisine haksızlık yapılıyor. adamın hem önü kapalıydı o golde hem de top yanılmıyorsam yere sekti. seken toplar çok zordur. hakemler biran önce kendilerine çeki düzen vermeli ligde tat bırakmadılar.

icine Korcan kacmamisdir bence gecen sezonda böyleydi bu herif..stochun önüne atmisti topu sonra 1-0 olmustu pozisyonu hatirliyorum halen.

Fener 6'da 6 ile ilerlemeye devam ediyor. Her macta sike yapma aliskanligi sürüyor. Liste her hafta oldugu gibi güncellendi.

ben çok ekstra birşey görmedim. Bildiğimiz ŞB bildiğimiz şike faaliyetleri.

Büyütmeyin artık ! Şb varsa bu işler olacak.

Üst Alt