Uzaydan Gelen Sinyal Tartışma Yarattı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uzaydan Gelen Sinyal Tartışma Yarattı

Uzaydan gelen sinyali çözmüşler beyler aşağıdaki gibiymiş

FAA

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Bir kere de kendiniz gelin. Oturup iki çay içelim, iki lafın belini kıralım, paylaşım olur.

Böyle gizli saklı, sinyaller ufolarla nereye kadar.
Uzaylı kardeşlerimiz sence Aysalcı mıdır yoksa Terimci midir?

Vizyonlarının bizim tanıdığımız galaksilerden ötesini kapsadığını var sayarsak, Aysalın safında kendilerine yer bulacaklarını düşünüyorum bilmem katılır mısın kanka?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Uzaylı kardeşlerimiz sence Aysalcı mıdır yoksa Terimci midir?

Vizyonlarının bizim tanıdığımız galaksilerden ötesini kapsadığını var sayarsak, Aysalın safında kendilerine yer bulacaklarını düşünüyorum bilmem katılır mısın kanka?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Tabii ki başkanımızın safında yer alacak ve bizimle birlikte terimperestlerin kökünü kazıyacaklar kanka.

Bu olay farkli ama renktas. 84.000 km mesafeden bahsediyoruz, yani hicbirsey degil bu mesafe. Kötü seyler olabilirmis deniliyor, ucuz atlatilmis. Astronomlar son anda görebilmis.

haberi düşmedi ancak zaten dünyaya sürekli yakın geçen ve tehdit yaratan bilinen ve takip edilen çok sayıda asteroit var her 500 milyon yılda bir dünya üzerinde büyük asteroit çarpmaları istatistiksel olarak bilinen bir gerçek yani aslında dünya hiçte güvenli bir yer değil :D

haberi düşmedi ancak zaten dünyaya sürekli yakın geçen ve tehdit yaratan bilinen ve takip edilen çok sayıda asteroit var her 500 milyon yılda bir dünya üzerinde büyük asteroit çarpmaları istatistiksel olarak bilinen bir gerçek yani aslında dünya hiçte güvenli bir yer değil :D
Asteroit Apophis var, cok ilgi cekici, arastir bi istersen.

Ne diyon olm ben ölmek fln istemiyorum :D Daha görecek cok seyimiz var, özellikle astronomi konusunda.

Interstellar filmini en az 5 kez izlemis biri olarak bu olaylari yasamadan ölmek istemem acikcasi.

yaşayacanda ne olcak en baba 60 yıl daha yaşarsın biz öyle yeni gezegen bulunsa bile gideceğimiz bir senaryoyu göremeyiz belki 500-1000 yıl sonra ama bu dünyaya başkaları gelirse onu bilemem benim en büyük ümidim o zaten :D

Bu tarz olaylara skeptik yaklaşmak lazım, 'abo sinyal mi gelmiş, uzaylıdır laan' şeysi içine hemen girmeyelim sevgili kozmozcudaşlar.

Üst Alt