GSC Haber - Vahap Tanrıverdi TV100’e Konuştu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Vahap Tanrıverdi TV100’e Konuştu

Galatasaray YK Üyesi Vahap Tanrıverdi: "Sustuk arkamızdan konuşuldu. Abdurrahim Albayrak bize karşı kulis yaptı. İnsan insan dolaşıp bizi ibra etmemek için uğraşanlar, siz teknelerde bilmem dernek başkanlarıyla dolaşırken, ben bir gün dernek başkanıyla bir çay içmedim."

Ertem Şener: "İçinizdeki bir kişi yüzünden Galatasaray ibra edilmedi. Siz Albayrak'a gidene kadar yanınızdaki adam, dün akşam sizin yanınızda bile oturamadı."

Vahap Tanrıverdi: "Işıtan arkaya geçeceğine çıkıp istifa etseydi, biz bir Işıtan kellesi götürerek de kurtulamazdık."

Vahap Tanrıverdi: "Işıtan'ın attığı tweetleri ben atsaydım, dün o salonda değildim."

Vahap Tanrıverdi: "Fatih Hoca görevden ayrılmadan hemen önce ben, GS Store'da 'Grande Terim' koleksiyonunu çıkarmak için uğraşıyordum."

Vahap Tanrıverdi: "Başkan Burak Elmas, Işıtan Gün'e 'İstifa et!' dedi. Işıtan Gün de 'Hep birlikte istifa edelim!' diye cevap verdi."

Vahap Tanrıverdi: "Florya'da çalınan ürünler var! Futbolcuların giymediği formaları birileri satmış."

[TV100]

Bu ışıtan günün dildoları kimdi yaw. @Emrah Duvar sen cok övüodun bu herifi demi lan. Şöyle iyi herif, böyle iyi herif büyük şans vs vs vs.

Lan böyle bi çöküş olamaz ama ya ;D
Hadi Burak Elmas, Işitan yüzünden gitti. Peki cumartesi günü bütün kurulun ayağa kalkarak alkışladığı Mustafa Cengiz niye ibra edilmedi kanka? Transfer yapamıyor diye mi?

Üst Alt