Vahid Amiri Resmen Trabzonspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vahid Amiri Resmen Trabzonspor'da

Abdülkadir, Castillo, Yusuf kanat oyuncuları. Yusuf en iyi ihtimal ‘10’da oynar, ki geçen sezon hep kanat oynatıldı.

Sosa net olarak forvet arkası.

Orta saha dediğin zaman aklına 6-8 gelir. Yani bizim takımda orda sahadan bahsettiğin zaman benim aklıma ilk direk Fernando, Selçuk ve Donk gelir. Belhanda’yı bile saymam.

Kucka, Onazi kalıyor. Bunlar 3 büyüklerde ilk 18’e giremez bu halleriyle. Caferi tanımıyorum bile.

Okay’ıda sattılar..
Cafer, Okaydan iyi olduğu için satıldı üstat unutma önce yusufu tanıyordunuz sonra da abdulkadiri ama ben sadi tekelioğlu zamanından beri üçünü de tanıyorum hatta arkadan gelen yunus emre ve abdurrahimi de...8 altyapı futbolcusuyla sözleşme imzalandı en az 3'ü a kadroya girecek...

Josef Topal zaten kendilerini ispatlamis ve belirli bir seviye de olan ikililer, dolayisiyla Trabzon da boyle bir ikili yok.

Bizde Selcuku niye yazdin anlamadim orada Fernando-Donk dersen yine bizimkiler daha iyi tabi.

Besiktas ta Atiba gitti, gecen sezon Oguzhan/Tolgay ve Medel oynuyordu orada. Besiktasin orta sahasi burda da daha iyi.

Ayrica Abdulkadir orta saha oyuncusu degil ustat, o bir kanat oyuncusu.
Üstat abdukladir tam bir 10 numara...Atiba gitmedi ya sözleşmesi uzatıldı ve medel stoper olacak vidayı satarlarsa...Josefe de ayrı topala da ayrı koyayım üstat hürmetler

TS kağıt üzere iyi orta sahasi var ama oynanan oyuna göre iyi değildiler. Mesela Kuçka bayaği hayal kırıklığa ugratmıstır. Tek Okay verimli oynadı onu da stoper yapmaya çalıştılar.

Bu arada Josef bu sezon ligin en iyi oynayan cdmiydi (fernando sakatlık geçirmeseydi 2.ci olurdu). adam topalin yaninda oynayarak harcanıyor resmen

TS kağıt üzere iyi orta sahasi var ama oynanan oyuna göre iyi değildiler. Mesela Kuçka bayaği hayal kırıklığa ugratmıstır. Tek Okay verimli oynadı onu da stoper yapmaya çalıştılar.

Bu arada Josef bu sezon ligin en iyi oynayan cdmiydi (fernando sakatlık geçirmeseydi 2.ci olurdu). adam topalin yaninda oynayarak harcanıyor resmen
Üstat ilk paragrafın başlıktaki en doğru yorumken ikinci başlığında kinaye yaptığını düşünüyorum

Üst Alt