Valencia CF Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Valencia CF Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Valencia C.F Başlığı

Önceki Valencia maçlarını takip etmediğin için ayırt edememişsin, Valencia'da sistem öyledir, dikkat ettiysen bekleri sürekli ilerde olur. M.Topal ise hiç hucuma katılmaz. Orta sahayı geçmez çoğu kez.

NOT : bu Mehmet Topal yüzünden değil, Albelda'da oynarken böyleydi, Maduro oynarken de böyleydi.

Önceki Valencia maçlarını takip etmediğin için ayırt edememişsin, Valencia'da sistem öyledir, dikkat ettiysen bekleri sürekli ilerde olur. M.Topal ise hiç hucuma katılmaz. Orta sahayı geçmez çoğu kez.

NOT : bu Mehmet Topal yüzünden değil, Albelda'da oynarken böyleydi, Maduro oynarken de böyleydi.

o zaman basarili olur belki

gorecegiz senle bu konuyu tartismayacagim cok tartistik daha once:)

5 milyona stoper sattik:)

Yazi tarzindan belli, senin dilinden bir tabir kullanmak gerekirse 'unbiased' degilsin. Orta saha olsun stoper olsun Topel gayet iyi oynuyor. ;)

Servetide 5 e çaksak birine çok iyi olacak..

Servet'i 5 milyon euroya Valencia gibi bir takima satmak bütün taraflar için hayirli olacaktir ama 'çakmak' gibi ifadeler kullanmak yakismiyor.

Yazi tarzindan belli, senin dilinden bir tabir kullanmak gerekirse 'unbiased' degilsin. Orta saha olsun stoper olsun Topel gayet iyi oynuyor. ;)

Servet'i 5 milyon euroya Valencia gibi bir takima satmak bütün taraflar için hayirli olacaktir ama 'çakmak' gibi ifadeler kullanmak yakismiyor.

son iki lig macinda iki gol tamamen onun hatasi

dedigim gibi izleyyip gorecegiz serhat kardesim

Topalın oynadığı 14 maçta 11 galibiyeti falan var valencianın

[video=youtube;Rgtff3u-ZBg]https://www.youtube.com/watch?v=Rgtff3u-ZBg[/video]

bunun 10 da biri hatalar icin canaya demedigini birakmayan sayin arkadasim al izle:)

olmayan pozisyonu yaratmis arkadasinin gogsune giden topu rakibin ayagina indirmek diye buna derim ben

[video=youtube;Rgtff3u-ZBg]https://www.youtube.com/watch?v=Rgtff3u-ZBg[/video]

bunun 10 da biri hatalar icin canaya demedigini birakmayan sayin arkadasim al izle:)

olmayan pozisyonu yaratmis arkadasinin gogsune giden topu rakibin ayagina indirmek diye buna derim ben

Cananın hatası bunun onda biri mi gerçekten(Bulutlara diktiği pozisyondan bahsediyorum)

eger valencia takim duzenini canerin dedigi gibi yapacaksa iyi gorunebilir ama ben inanmiyorum oyle olacagina

cok dengesiz bir arkadas kendisi cunku

adamin sorunu yetenek degil

kafada

hala rakip uzerine gelirken tazi gibi geri kaciyor

acaba asiyormu bunu dedim kendi kendime ama bu iki hafta bizdeki topala dondugunu gordum

umarim yanilirim

eger valencia takim duzenini canerin dedigi gibi yapacaksa iyi gorunebilir ama ben inanmiyorum oyle olacagina

cok dengesiz bir arkadas kendisi cunku

Valencia'nın çoğu maçını izliyorum, öyle olduğuna %100 eminim. M.Topal oyun kurulurken neredeyse hiç topa dokunmuyor. Bekler inanılmaz bir şekilde ileri çıkıyor, atak yönü ters kanatta olsa bile bindiriyorlar, onların açıklarını ise M.Topal kapatıyor.

Valencia'nın çoğu maçını izliyorum, öyle olduğuna %100 eminim. M.Topal oyun kurulurken neredeyse hiç topa dokunmuyor. Bekler inanılmaz bir şekilde ileri çıkıyor, atak yönü ters kanatta olsa bile bindiriyorlar, onların açıklarını ise M.Topal kapatıyor.

sana inanmiyorum demedim:)

iyi gorunecegine inanmiyorum dedim uzun vadede :)

Rakitic'in golünde ben Topal'in hatasini göremedim, bana göre sag bek daha kabahatli. Topal'in pozisyonunda Thiago Silva'yi getirsen daha iyisini yapamazdi.

Üst Alt