van Aanholt: "Lazio maçından sonra iyi şekilde dinlendik, bu bir bahane olmamalı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

van Aanholt: "Lazio maçından sonra iyi şekilde dinlendik, bu bir bahane olmamalı''

Patrick van Aanholt'tan maç sonrası açıklamalar

Patrick van Aanholt'tan maç sonrası açıklamalar

Patrick Van Aanholt, Süper Lig’in 5. haftasında oynadığımız Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi’nde oynadığımız Lazio maçının yorgunluğu olup olmadığı hakkında gelen soru üzerine Hollandalı futbolcu, “Lazio maçından sonra iyi şekilde dinlendik. Bu bir bahane olmamalı. İyi bir mentalite ile hazırlandık ancak istediğimiz sonucu alamadık.” diye konuştu.

Maç içerisindeki pozisyon değişikliği hakkında Patrick, “Ömer oyuna girmeden önce hocam bana sağ bekte oynayabilir misin diye sordu. Ben de oynayabileceğimi söyledim. Hocam beni ne tarafta oynatırsa oynatsın, takıma yardımım dokunacaksa sahanın her tarafında oynayabilirim ve yüzde yüz kendimi verebilirim.” ifadelerini kullandı.

Hocaya bak, sağda oynayabilir misin diye sormuş, oynarım deyince sağa çekmiş. Taylan'a da kaleye geçer misin diye sorsa, Taylan'da geçerim hocam dese haftaya kalede görebiliriz demek ki.

Dün sergen nsakalayı sağbeke atınca bizimki ona özendi

Bi ara anholtu farklı kullanmayada çalışmıştı pepin canceloda yaptığı gibi

6.20-6.45 arasını iyi izleyin

Daha öncede yazdım

Uygulama yapmadan oyunculara duran topumuz tamam,kalede pozisyon vermiyoruz,golleri atıyosunuz,maçı kazanıyoruz diyince bunun gerçekleşeceğini düşünüyo hala çalışmadan,uygulamalı göstermeden

Hey luyi sen çat çat çat pasları veriyosun diyo ama adamın ayağı belli artık,luyide hata yapıncada biz buna çalışmıştık diyo

Üst Alt