Van Gaal, Fenerbahçe İçin Geliyor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van Gaal, Fenerbahçe İçin Geliyor İddiası!

Başkan Ali Koç futbol takımını dünyaca ünlü teknik adam Louis Van Gaal'a teslim edecek. Tecrübeli çalıştırıcı yarın İstanbul'da Comolli ve Başkan Ali Koç ile son bir görüşme yapacak. Son dakika pürüz çıkmazsa resmi sözleşme yapılacak. (AMK Spor)

DfaaKzwX0AAdcn0.jpg

Harika harika Luis Enrigue-Louis Van Gaal bir de Martin Jol deyin de tam olsun bir tane bile ciddi adam ismi geçmedi...Gel gel ali koç gel babaya senin çok eğleneceğiz...

Ali Koc oyle konusmuyor hic. 1 kere sampiyon olacagiz sozu vermedi.

Uzun vadeden bahsediyor her firsatta.

Tamam fener taraftari okuz ama 3 sene sabredeceklerdir.
Ya adamları görmedin mi Ali Koç gelecek yanında x para getirecek Barcelona olacağız diye havalara girdiler kaç gündür.

Ben sana diyeyim bunlar 3 seneyi geçtim 1 sene bile sabredemez. Hele hele 5.sezon arka arkaya üst üste şampiyon olamazlarsa ve tekrardan biz şampiyon olup farkı 22-19 yaparsak çıldırırlar ne Ali Koç kalır ne van Gaal.

Beşiktaşın balonu patladı artık yeni sezonda 2 şampiyon adayı var biz ve Fener. IBB yi adamdan saymıyorum şampiyon olacak hava yok onlarda.

Fenerin ne kadar Galatasaray endeksli olduğunu biliyorsun biz şampiyon olursak yıkarlar ortalığı şampiyonluk farkı 3 olacak çünkü.

sent via GSC

Fatih Terim, Louis Van Gaal ile uc kez karsi karsiya gelmis, bu maclarin hepsini kaybetmis.

Tabii bunlar hep daha kuvvetli takimlara karsi oldugundan pek bir sey ifade etmiyor.

Ornegin Vicente del Bosque ile de ayni istatistige sahip. Fener medyasi bunu gundeme getirecektir gorursunuz.

LvG Mancini veya Prandelli gibi 5 kuruş etmeyen çöp tenekesi değil bence

Utdde başarısızdı ama bu kötü hoca olduğu anlamına gelmiyor. Futbol sistemini Fbde başarılı yapabilirse şampi olur. Basının ağzına da eder.

Üst Alt