Van'da 7.2 Büyüklüğünde Deprem Oldu! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Van'da 7.2 Büyüklüğünde Deprem Oldu!

Cevap: Van'da 7.2 Büyüklüğünde Deprem Oldu!

ızılay'dan yapılan açıklamada, ekiplerin bölgede durum ve ihtiyaç tespit çalışmalarının devam ettiği belirtildi. Açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Bölgedeki kan merkezleri de yaralılar için gerekli kanı ulaştırmak için çalışmalarına başladı. İlk olarak Erciş’te büyük hasar olduğu 25 apartmanın ve bir öğrenci yurdunun çöktüğü tespit edildi. Kızılay’ın yerel ekipleri çöken öğrenci yurdundan çok sayıda yaralı çıkardı. Bölgede arama kurtarma ekipleri, iş makineleri ve içme suyu ihtiyacı bulunuyor. Türk Kızılayı Genel Müdürü Ömer Taşlı da bölgeye doğru yola çıktı. Bölgede ortaya çıkabilecek yardım malzemelerinin bölgeye ulaştırılabilmesi için tüm hazırlıklar tamamlandı. Türk Kızılayı bölgedeki gelişmeleri yakından takip etmektedir.”

ALLAH yar ve yardımcıları olsun :eek:

öğrenci yurdu yıkılmış. tatilde zaten herkes evdedir . ulan elim ayağım titriyor ya.

"Deprem 29 saniye surmus. Yikim gucu 9 ya da 10'mus.Böyle bir deprem ivmesi Adapazari ve Golcuk'te gorulmus." TRT Haber

Bir öğrenci yurdunda kaç kişi kaldığını tahmin edebiliyorsunuz umarım helede Merih denen adamın zekası yetiyordur buna inşallah.

Şu anda bile şaklabanlık peşindesiniz ayıp yaşınızdan utanın

Hatamı kabul ettim bir an onlar geldi aklıma herşeyi unuttum.

Bir öğrenci yurdunda kaç kişi kaldığını tahmin edebiliyorsunuz umarım helede Merih denen adamın zekası yetiyordur buna inşallah.

Şu anda bile şaklabanlık peşindesiniz ayıp yaşınızdan utanın

Hatamı kabul ettim bir an onlar geldi aklıma herşeyi unuttum.

kes lan, o mesajı editle önce.

99 yılından sonra yapılıp yıkılan herhangi bir bina varsa o binayı yapan mühendisi Kaddafi 'yi öldürenlere vereceksin.

Allah'tan duyarlı vatandaşlarımız, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz var.Yoksa halimiz nice olurdu.? Allah bütün Türkiye'nin yardımcısı olsun,el birliği ile düzlüğe çıkacaz Allah'ın izni ile.

AccYDWECMAABklR.jpg

aDftF.jpg

Sözde saka yapiyor beyinsiz.

Merkezde değil ama köylerde can kaybının artabileceği söyleniyo.Allah yardımcıları olsun.

Üst Alt