Varsayalım ki Gomis Sakatlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Varsayalım ki Gomis Sakatlandı

Gomisin sakatlanmasına gerek yok ki.
Gomis oynadığı zaman bile yeteri kadar etkili olmuyor.
Sahadayken bile yanına forvet gerekiyor.

Gün yüzü görme DURSUN!
...
ef9e88c3edf9f152ea76c9a302867c3c.jpg
d7ef6f6ece5717aec68a7a524eba6681.jpg
f6538adfe42cd2d3523442cbc5995316.jpg

Son yıllarda sezonda 14 gol atan forvetimiz olmadı nerdeyse,ilk yarıda 14 gol 4 asist yapan adama denilenlere bak etkili değilmiş :asd22:

Elmander gol atmıştı ama daha eykiliydi.

Gomis,önemli maçların hemen hepsinde sut bile cekemedi.
Ancak yanına forvet alırsak daha faydalı olur

Gün yüzü görme DURSUN!

Birde Terimle büyük maçlarda bak Gomise kaç tane yazacak görelim,Tudoru beğeniyordum aslında ama o maçlardaki beceriksizliğini hep söyledim takımın potansiyeli o kadar değildi,Yanına forvet alınmasını istiyorum bu arada ama bu Gomis etkisiz olduğu için değil alternatif olabilecek oyuncu olmadığından.

Sezon başında ben de yazmıştım buna benzer birşey.

Tamamen yönetimin beceriksizliği. Gomis-Eren yani sadece 2 forvet ile yola çıkmak manyaklıktır.

sent via GSC

Gomis abartılacak bir oyuncu değil, bir şey kaybetmeyiz. Kötü kadroda iyi sırıtıyor sadece.
Yav he he. Marjinal, cool olacağım diye kafa açma. Son 10 senede Gomis ayarında kaç tane forvetin olmuş da konuşuyorsun sorması ayıptır? Geçen sene lig 1'de 22 gol atmış, bu gidişle bizim ligde 30 golü rahatlıkla görecek adama abartılacak bir oyuncu değil ve bir şey kaybetmeyiz yorumunu yapmak için ne kullanıyorsun? Onu geç senin yedek forvetin Eren vitaminsizi ile Sinan haini, düşünüyorum da tabii canım ne kaybederiz ki. Şimdi biz seninle aynı oksijeni mi soluyoruz?

Yav he he. Marjinal, cool olacağım diye kafa açma. Son 10 senede Gomis ayarında kaç tane forvetin olmuş da konuşuyorsun sorması ayıptır? Geçen sene lig 1'de 22 gol atmış, bu gidişle bizim ligde 30 golü rahatlıkla görecek adama abartılacak bir oyuncu değil ve bir şey kaybetmeyiz yorumunu yapmak için ne kullanıyorsun? Onu geç senin yedek forvetin Eren vitaminsizi ile Sinan haini, düşünüyorum da tabii canım ne kaybederiz ki. Şimdi biz seninle aynı oksijeni mi soluyoruz?

Marjinal ve cool olacağım karışma lütfen.

Son 10 sene de Gomis'i 5'e katlayıp 8 ile çarpacak kaç forvetimiz olmuş bakıyoruz hemen;

Nonda
Baros
Elmander
Drogba

Türk'leri saymıyorum çünkü onlarda iyi.

Aynı oksijeni soluduğumuzu sanmıyorum, oturduğumuz semtlerin rakımları farklı ve hava kaliteleri değişik, o yüzden ikimizden biri daha kötü, birisi daha iyi oksijen soluyor. Ha birazdan sigara yakacağımi benim oksijen kalitem direkt düşecek, hadi yine iyisin Gomisoralcı.

Marjinal ve cool olacağım karışma lütfen.

Son 10 sene de Gomis'i 5'e katlayıp 8 ile çarpacak kaç forvetimiz olmuş bakıyoruz hemen;

Nonda
Baros
Elmander
Drogba

Türk'leri saymıyorum çünkü onlarda iyi.

Aynı oksijeni soluduğumuzu sanmıyorum, oturduğumuz semtlerin rakımları farklı ve hava kaliteleri değişik, o yüzden ikimizden biri daha kötü, birisi daha iyi oksijen soluyor. Ha birazdan sigara yakacağımi benim oksijen kalitem direkt düşecek, hadi yine iyisin Gomisoralcı.
1) Gomis sırtı dönükte Elmander'den çok daha iyi oynuyor + ondan daha güçlü + ondan çok daha skorer + elmander kadar olmasa da gayet iyi basıyor adamlara. Gomis >>> Elmander bi kere onu geç.
2) Drogba gibi bu lige gelmiş belki en kariyerli adamı saydığın listeye almak? Her sene bi Drogba geliyor zaten aynen.

Son 10 senede Baros ve Nonda haricinde bu adamın yanına yaklaşabilecek oyuncu gelmemiş sana (yerli olarak belki biraz CL'de zirve performanstaki Burak) ve Gomis abartılacak biri değil he? (ilk yarıda 14 gol + 4 asist = 18 gole direkt katkı :asd22:)

Bu arada Gomis'i 5'e katlayıp ve 8 ile çarpacak he? :asd22:

1) Gomis sırtı dönükte Elmander'den çok daha iyi oynuyor + ondan daha güçlü + ondan çok daha skorer + elmander kadar olmasa da gayet iyi basıyor adamlara. Gomis >>> Elmander bi kere onu geç.
2) Drogba gibi bu lige gelmiş belki en kariyerli adamı saydığın listeye almak? Her sene bi Drogba geliyor zaten aynen.

Son 10 senede Baros ve Nonda haricinde bu adamın yanına yaklaşabilecek oyuncu gelmemiş sana (yerli olarak belki biraz CL'de zirve performanstaki Burak) ve Gomis abartılacak biri değil he? (ilk yarıda 14 gol + 4 asist = 18 gole direkt katkı :asd22:)

Bu arada Gomis'i 5'e katlayıp ve 8 ile çarpacak he? :asd22:

Tuttuğun takım Galatasaray olm, Real Madrid taraftarı gibi konuşma. 10 sene de kaç tane iyi forvet gelecekti, gelmiş geleceği kadar işte.

Gomis ilk 3'e girmez son 10 yıl içinde.

Tuttuğun takım Galatasaray olm, Real Madrid taraftarı gibi konuşma. 10 sene de kaç tane iyi forvet gelecekti, gelmiş geleceği kadar işte.

Gomis ilk 3'e girmez son 10 yıl içinde.
İlk 3'e Baros ve Nonda'yı yazardım ben de, bir de Drogba diyelim etti 3. İlk 3 olmasa bile ilk dörde girer rahatlıkla.

Son düzenleme:
Üst Alt