Ve PES 2010 Sahnede! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve PES 2010 Sahnede!

Cevap: Ve PES 2010 Sahnede!

Become A Legend modunu beğendim,iyileştirmelere gitmişler.

Geçen sene ilk maçta hiçbirşey yapamayıp leş takımlara gidebiliyordunuz,bu sene ise oynadığınız takımın yıldızı olarak ilk maçı yapıyorsunuz.AMF olarak başladığım maçta 1 gol 3 asist yapıp Deportivo La Coruna'ya gittim :)

Oyunun yeni yapısı itibariyle,organize hücumlara çok zorladığından doğal olarak artık sadece pas al,pas ver yapmıyorsunuz,başlarda biraz yine öyle oluyor ama alıştıkça yapabildiklerinizi kendi sınırınızın biraz üstünde olabileceğini de görüyorsunuz.

Lisans sorunu ise gittikçe düzeltiliyor,Fransa-Hollanda ve İtalya liglerinin lisansları tamamen alınmış.

Oyunun zor olması çok iyi olmuş yoksa 2009 da ki gibi bir sağa çek bir solaçek adam geç öyle değil yemiyor artık :D

Galatasarayla Şl'yi aldım çok duygulu anlardı :D (Editte birazcık oynadık) Ama olsun zafer zaferdir :D

Bugün İstinye Parkta teknosa'ya girdim.ps3 fiyatlarını ve oyunları sordum.pes 2010 daha bugün geldi dedi personel.fiyatını sordum 170 lira dedi.dedim noluyoruz 170 de neyin nesi.normalde 110-130 lira arası olduğunu bildiğim ps oyunları 170 lira civarında olunca baya bi şaşırdım.ps3 alacam uygun fiyata garantili almak istiyorum kredi kartına taksitle ancak bu orjinal cd olayı gözümü korkutuyor.1 oyuna 170 milyon vermek gerçekten adama çok koyar.ne yapacam bilmiyorum.umarım fiyatlar kısa zamanda düşer.

arkadaslar bu pes 2010 içine etmişlerr ya ne biçim bi oyun berbatt ötesi

Ne bekliyorsun ki bir futbol oyunundan.Nasıl yapılırsa beğeneceksin.Oyunda herşey gerçekçi.Hadi beğenmedim,kötü olmuş falan diyebilirsin de berbat ötesi demek çok insafsızca.Çok değil 10-12 sene önce garip garip futbol oyunları oynardık.Onlarla şu anki oyunları bir kıyasla istersen nereden nerelere gelmiş futbol oyun sektörü.Ama ona rağmen beğenmiyorsan git o zaman eski oyunları oyna ne diyelim..

Bugün İstinye Parkta teknosa'ya girdim.ps3 fiyatlarını ve oyunları sordum.pes 2010 daha bugün geldi dedi personel.fiyatını sordum 170 lira dedi.dedim noluyoruz 170 de neyin nesi.normalde 110-130 lira arası olduğunu bildiğim ps oyunları 170 lira civarında olunca baya bi şaşırdım.ps3 alacam uygun fiyata garantili almak istiyorum kredi kartına taksitle ancak bu orjinal cd olayı gözümü korkutuyor.1 oyuna 170 milyon vermek gerçekten adama çok koyar.ne yapacam bilmiyorum.umarım fiyatlar kısa zamanda düşer.

Doğru söylüyorsun,bence Xbox al onun oyunları 10 tl. Ben de onu alacağım.

Galatasarayla Şl'yi aldım çok duygulu anlardı :D (Editte birazcık oynadık) Ama olsun zafer zaferdir :D

Lan 2 gündür uğraşıyorum alamadım hala.:DProffesional modda oynuyorum.Yarı finalde Real Madrid rakibim.İlk maç sahamda 0-0 bitti oyunu saveledim.İkinci maçta 4 tür penaltarla eleniyorum.:eek:Acayip zor oyun.Hele Barça ile falan oynarken gözlerim bozuluyor.Top bir orda bir burda.:D

Gittigidiyorda 50 90 arası değişiyor ps3 oyunları sıfır hemde..Taksitte var..

Pes 10 88 e görmüştüm..

Üst Alt