veba | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

veba

Sonuna kadar izledim , çoğu bildiğim şeylerdi.Zaten camiada konuşuluyordu ayrıca belgeselde bahsedilmeyenler de var ama işte hangi sağlık çalışanı çıkıp bunları konuşabilir ki .Hele ki devlette çalışanlar.

Gerçekten sağlık çalışanlarının özveri ve fedakarlığı sayesinde Hindistan gibi olmaktan kurtulduk diyebilirim.

hiçbir özlük hakkı verilmedi , geride iki çocuk ve perişan eşi kalan hekimler şehit ilan edilmedi , devlet bir yardım yapmadı covid nedeniyle ölen hekim ve sağlık çalışanlarının ailelerine.

Covid meslek hastalığı kabul edilmedi.

Çıkıp tavandan döner sermaya vereceğiz deyip hekimleri halkın önüne attılar sanki bedavadan para dağıtıyorlarmışçasına..Hiçbir hekim bize para verin demedi sadece özlük haklarımızı verin dedik ama olmadı.

Pandemi boyunca döner almamış birçok hekim arkadaşım var , maaşları bekçiden biraz fazla olan hekimler istifa yasağının kalkmasını bekliyorlardı.1 temmuz ile istifa yasağı kalkacak.3 bin hekim bu sene almanya'ya geçiş yaptı..Devamı gelecek..

Diyeceklerim bu kadar.

Dun gece korona basligina da atmistim. Gercekleri sakladiklari yetmezmis gibi, gercekleri soyleyenleri de susturdular, linc ettirip ozur dilettiler.

En basinda bu videodan belli olmustu işin rengi. Kadina ozur dilettiler yanlis hatirlamiyorsam.

Otoriter rejimlerde halk hicbir zaman gercegi öğrenemez.

Yeni şeyler söyleyin be kardeşim, bunları bilip oy veren 25 milyon insan var ülkede :( Ya RTE'yi karımın üstünde yakalasam karım suçludur diyen adamlara ne anlatacaksın. RTE'den kurtulmak için bu videoları muhalif kesime değil iktidarı tutanlara izlettireceksin. Onu da RTE'ye hakaret ederek değil, bak o böyle ama biz böyle de yapacağız diyeceksin.

Üst Alt