Tier 1 - Vecino Transferi İptal - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Vecino Transferi İptal

bana mantıksız gelen ufak noktada var

UEFA listesi yetişecek - bu kadar lafla beraber kesin olsaydı KAP 'ta gelmez miydi ? (yoksa pazar diye mi gelmezdi - ya da gece gelmez miydi)

Bu transferin taraftar baskısı yüzünden iptal olması bu transferden daha büyük skandaldır.

Çok anormal bir durum olmadığı sürece taraftar yüzünden oyuncu alınmaması olmaz.
Galatasaray futbol akli istiyorsa alınır zaten yönetim de bunun için vardir

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İyi o zaman yönetim de tüm stadın koltuklarını satın alsın kendi kendine oturup maç izlesin böyle saçmalık mı olur futbol taraftar için vardır

Ha şunu dersen katılırım taraftarını gösterdiği tepkide oyuncunun ismini kullanarak oyuncuya hakaret edilmesi kabul edilemez .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adami allayip pullayip ama soyle iyi boyle harika diye bes dakikada bir istatistik mesaji atanlara, bir de adamin sucu necilere, bu soyguna destek verdikleri icin cok kirgin oldigumu belirtmek isterim. Aklin yolu bir. 32 yasindaki siradan topcuya 10 milyon gommek ayiptir, yaziktir, gunahtir.

Şunuda da vurgulamak gerek bu transfer iptalinden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Galatasaray yönetimi bundan sonra asla transfer ismi paylaşmayacaktır , bu ismin sızması gerçekten büyük sıkıntıya soktu yönetimi.

taraftar olarak bizim açımızdan olumlu bir gelişme iptal edilmesi çünkü oyuncu ortalama bir oyun da sergilese en ufak Pas hatasında bizim taraftar memnun olmayacaktı kesinlikle fayda göremeyecektik.

Şunuda da vurgulamak gerek bu transfer iptalinden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Galatasaray yönetimi bundan sonra asla transfer ismi paylaşmayacaktır
Ben buna okeyin...

3 5 tane kendini müthiş haberci zanneden adam abonelik tivit kasacağına , isim sızmasın daha iyi.

genede yönetim buna bir sistem geliştirmeli - iletişimi taraftara direkt yapmalıdır - muhabiriler üzeridnen değil.

Şeyi çıktı sostal medyadan trasnfer olayının

Ben buna okeyin...

3 5 tane kendini müthiş haberci zanneden adam abonelik tivit kasacağına , isim sızmasın daha iyi.

genede yönetim buna bir sistem geliştirmeli - iletişimi taraftara direkt yapmalıdır - muhabiriler üzeridnen değil.

Şeyi çıktı sostal medyadan trasnfer olayının

Ya bunun yönetmenin çok kolay bir yolu var kendi Galatasaray uygulamanı geliştireceksin

Bu uygulama multimedya ağırlıklı video içerikleri ile sadece premium ücret ödeyen taraftarlar açık olacak aynı zamanda içerisinde bedava içerik de konulacak

Oyuncularla özel anlar maç öncesi maç sonrası yayıncı kuruluşta olmayan görüntüler transfer döneminde özel bir ekip tarafından hazırlanmış pr çalışmaları transfer çalışmasına tüyo veren çeşitli paylaşımlar olabilir . Yeni transferi Len oyuncunun uçak içerisinde ya da havalimanında görüntülere sonrasında verdiği röportajlar ve canlı yayınlar.

Taraftarın nabzını ölçmek için zaman zaman yapılacak anketler .

Yarışmalar ve çekilişler üzerinden oyuncular ile tanışma fırsatı antrenmanı ziyaret etme teknik ekiple görüşme imkanı bunun gibi bir çok olay dahil edilebilir paketler şeklinde satılık kulübe direk katkı sağlanabilir

Ben bu projeyi on sene evvel paylaştım yanılmıyorsam forumda bir yerlerde olabilir .

Sosyal medyada Galatasaray üzerinden prim yapıp para kazanan binlerce insan var neden kendi kazanımızda kavrulmayalım?

Ben olsam Galatasaray televizyonu tamamen kapatır yeni bir ekiple bu işe yönelirdim

Ya bunun yönetmenin çok kolay bir yolu var kendi Galatasaray uygulamanı geliştireceksin

Bu uygulama multimedya ağırlıklı video içerikleri ile sadece premium ücret ödeyen taraftarlar açık olacak aynı zamanda içerisinde bedava içerik de konulacak

Oyuncularla özel anlar maç öncesi maç sonrası yayıncı kuruluşta olmayan görüntüler transfer döneminde özel bir ekip tarafından hazırlanmış pr çalışmaları transfer çalışmasına tüyo veren çeşitli paylaşımlar olabilir . Yeni transferi Len oyuncunun uçak içerisinde ya da havalimanında görüntülere sonrasında verdiği röportajlar ve canlı yayınlar.

Taraftarın nabzını ölçmek için zaman zaman yapılacak anketler .

Yarışmalar ve çekilişler üzerinden oyuncular ile tanışma fırsatı antrenmanı ziyaret etme teknik ekiple görüşme imkanı bunun gibi bir çok olay dahil edilebilir paketler şeklinde satılık kulübe direk katkı sağlanabilir

Ben bu projeyi on sene evvel paylaştım yanılmıyorsam forumda bir yerlerde olabilir .

Sosyal medyada Galatasaray üzerinden prim yapıp para kazanan binlerce insan var neden kendi kazanımızda kavrulmayalım?

Ben olsam Galatasaray televizyonu tamamen kapatır yeni bir ekiple bu işe yönelirdim

konsept olarak çok doğru - youtubedan ucundanda olsa bir şey deneniyor ama yeterli bulmuyorum.

Uygulama haricinde transfer özelinde - direkt abi görevli bir resmi hesap bir şey olacak - ordan ses çıkamdıkça kimseye itibar etmeyecek taraftar.

muhabir zırlalıyor mu ... laps diye "itibar etmeyin" falan diyecek ne bileyim.

sıkıldım her yalancının "yönetimden , birinci ağızdan, en yetkili kişiden" tabirleriyle haber vermesinden. Sonra adama ne laflar edildi dün.

diyorum ya abi, iletişim çok önemli.

bu olay gerçek ama değil.zararları oldu ama. Sözüm ona muhabirler

- Torreira ile ilişkisi iyi. o tavsiye etti
- Icardi Inter'den tanıyor , onayladı oda

gibi demeçler verdiler. kontrat detayı verdiler...bunlar ortaya atınca yapışan işler. Dün millet valla ptesi iş güç düşünmedi 4 lere kadar spacelerde bunu konuştu.

Hiç hoşuma giden bir durum olmadı valla. Yem atılmış olsa - böyle yem mi olur diye sorarlar adama işin orasıda enteresan. Bilmiyroum Erden Timur haricinde bu muhabirlere bilip bilmeden konuşan yönetici mi var - o da işi bozar çünkü dün Erden Timur'a dünya hakaret edildi - ortada KAP yok bir şey yok.

Yönetime ilk ciddi eleştirim oldu bu Ağustos ayı boyuncaki iletişimde çok zayıf kaldıkları - sosyal medya vs kontrol edemedikleri için
Sabah zor uyandım

Üst Alt