Veda vakti | Caner Akdemirci - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veda vakti | Caner Akdemirci

Cevap: Veda vakti | Caner Akdemirci

Öncelikle Hayırlı teskereler diliyorum.

Ben Çanakkale'liyim ve 116. Jandarma Alayına yaklaşık 50m. mesafede oturuyorum. Hergün işe giderken önünden geçerim...

Sormak istediğin şeyler olursa özelden veya buradan her zaman yardımcı olmaya hazırım.

Herşey gönlünce olsun kardeşim... Tekrar Hayırlı teskereler...

Usta çok rüzgar esiyormuş, it durmaz tepesi deniyormuş oraya :)

Bu arada hepiniz saolun :)

Hayırlı tezkereler caner, 3 hafta sonra ben de aranıza katılacam. Bitmez bu askerlik.

Merhaba arkadaşlar, 2007 yılından beri hemen hemen her gün girdiğim, takip ettiğim ve uzun bir süredir de yöneticiliğini yaptığım bu forumdan askerlik vesilesi sebebi ile bir süre uzak kalacağım, bu süre zarfı içinde kendinize iyi bakın, döndüğümde buraları aynı olarak görmek istiyorum hee :)

22'sinde yola çıkacağım, önce İstanbul'a uğramam gerekiyor sonra 24'ünde Çanakkale 116. Jandarma Er Eğitim Alayına teslim olmam gerekiyor. İzinlerde görüşürüz artık :)
Hayırlı Teskeler..

Usta birliğinde yüzde 90 batı olur. Mesleğin varsa söyleme daha çok şansın olur.:), Acemi eğitimlerin çok zevkli olacak. Yanlız ilk 15,20 gün acayip sıkıcı, yemin töreni hazırlıkları olacak.Yürüyüş falan:( Hele uygulamalı eğitimler; bina mesken aranması, araç aranması, baskın yapmak, Şahıs arama falan yokmuydu çok zevkliydi. Kolay gele..

Açıkçası rüzgar ve soğuk askerilk yapacağın yere has bir özellik değil... zaten bu mevsimde Çanakkale öyle...

Memleketim güzeldir... ilk birkaç hafta zaten gözünü açtırmazlar eğitim vs :D

ama dağıtıma yakın tadını daha iyi alırsın... Herşeyin hayırlısı olsun hakkında...

Usta çok rüzgar esiyormuş, it durmaz tepesi deniyormuş oraya :)

Bu arada hepiniz saolun :)

Vay Jandarmalar olayı hemen biliyor :D :D :D

Bende Jandarmaydım... Aydın'dan sonra Sivas...

Emrah kardeşimin dediği gibi zevklidir Jandarma Askerliği...

Önemli olan Vatana Hizmet ve sağsalim ailene sevdiklerine dönmen.

Hayırlı Teskeler..

Usta birliğinde yüzde 90 batı olur. Mesleğin varsa söyleme daha çok şansın olur.:), Acemi eğitimlerin çok zevkli olacak. Yanlız ilk 15,20 gün acayip sıkıcı, yemin töreni hazırlıkları olacak.Yürüyüş falan:( Hele uygulamalı eğitimler; bina mesken aranması, araç aranması, baskın yapmak, Şahıs arama falan yokmuydu çok zevkliydi. Kolay gele..

Vay Jandarmalar olayı hemen biliyor :D :D :D

Bende Jandarmaydım... Aydın'dan sonra Sivas...

Emrah kardeşimin dediği gibi zevklidir Jandarma Askerliği...

Önemli olan Vatana Hizmet ve sağsalim ailene sevdiklerine dönmen.
Bende Aydındım. Tertibin kaç:) , kaçıncı bölük. 87-3 2.bölükde idim.

Aydın yanıyordu... O zeytin ağaçlarının altında azmı uyumadık. Toz yüzünden sürekli öksürüyorduk. İçimiz dışımız kola olmuşdu:D

Öğle yemeğini ye, 14:00'e kadar izinili oluyoruz. Amfiye gidip yatıyordum. Bir uyanıyorum.Her tarafımdan ter akıyordu.

93/4 (73/4) Aslen yaş 40 ama 2 yıl geç gittim. ... 28 kasımda oradaydım. şubatta ayrıldım... Aydın'ın bi özelliği vardı; akşam erzurum, gündüz antalya... idrar yolu enfeksiyonu geçirdim orada soğuktan :D :D :D

Bende Aydındım. Tertibin kaç:) , kaçıncı bölük. 87-3 2.bölükde idim.

Aydın yanıyordu... O zeytin ağaçlarının altında azmı uyumadık. Toz yüzünden sürekli öksürüyorduk. İçimiz dışımız kola olmuşdu:D

Öğle yemeğini ye, 14:00'e kadar izinili oluyoruz. Amfiye gidip yatıyordum. Bir uyanıyorum.Her tarafımdan ter akıyordu.

Üst Alt