Vedat Muriç: "Galatasaray'da oynamak istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriç: "Galatasaray'da oynamak istiyorum"

Fatih hoca istiyordur gelmesini cunku daha once muriq giresunspor da oynarken hoca kendisini milli takima dusunuyordu

tam fatih terim vizyonuna yakışacak transfer!! tam cl den para geliyor akıllı transferlerle arayı açacağımıza böyle saçma salak transferlere para döküp yerimizde sayıyoruz.

Giresun da oynadığı dönemde TFF tarafından yerli sayıldığı için milli takım tercihinden bağımsız şu anda da yerli statüsünde oynayabiliyor diyenler de var. Bizim yönetim iyice araştırmıştır mutlak bir açık yakalamışızdır eğer yerli statüsünde sayılacaksa ciddi avantaj haline getirebiliriz.

Ne övgü ne yergi olarak abartmamak gerek. Değişik meziyetleri olan bir adam. Çeşitlilik olarak epey faydalı olabilir.

En çok da Aspor'dakiler ne diyecek onu merak ediyorum (İlker Yağcıoğlu dallaması mesela), Fenerle adı anılınca adamı İbrahimovic yapmadıkları kalmıştı.

Aslında Son 4 sezondur bir kere 10 golün altına düşmüş rizede.Genelde 10 gol üstü atıp 5-6 asist ortalaması ile oynamış Süper lig için En doğru seçim bence.

Acilarla buyumus bu kardesimiz bizdeki denyo gibi mal mal hareketler yapmak yerine formanin degerini bilip kaninin son damlasina kadar savasacaktir. Hosgeldin Kraliqi.

Üst Alt