Vedat Muriç: "Galatasaray'da oynamak istiyorum" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriç: "Galatasaray'da oynamak istiyorum"

Yerli statüsünde sayılacaksa ve yedek santrafor olarak görülüyorsa 2-3 milyon avro gibi bir meblağa alınabilir lakin 3 milyon avrodan fazla verilmemeli. Yerli statüsünde değilse zaten hiç gerek yok. As santrafor olarak yıldız bir isim, yedek olarak ise scout transferi yapılabilir. Diagne ve Mitroglu gitmeli zaten onu tartışmıyorum bile.

Daha iyi genç splinter bir adam tercihimdir. İleride parlatıp satabiliriz. Yani süper ligden adam alınmaz derim hep. 3 milyon avroya ne Vedat'lar alınır. Ama alternatif yoksa olabilir. (ki vardır daha transfer sezonu eylülde bitecek).
Valla yedek için kararsızım diyelim..

Mitlouglou'ndan cok daha iyi ama fahis fiatlara gelecekse kalsin. Ahmet ve yeni aldigimiz genc Nijeryaliyi kiralik verelim.

Vedat çok iyi bir santroforr, tam süper lig forveti..
oyuncunun gönlü de var 4 + 1 futbolcu gibi makul bir fiyata bu iş biter..

İyidir iyi, her ne kadar o bizle oynadığı maçtan sonra kendisinden nefret etsemde beğendiğim bir futbolcuydu. Yararlı olacağını düşünüyorum.

Alacağı maaşta 700-1 milyon arası olursa süperdir

Istenilen bonservis bizim yonetime bugune kadar halen goremediyseler dahi iyi bir mesaj olmali. Bu ulkeden bonservisi elinde degilse tek bir futbolcu alip bu serefsizlerin bir taraflarini kaldirmamak lazim.

Bu çocuk tek başına Giresun sporu taşıdı 2.lig e taşıdı.

Süperlig de de en azından rotasyon için fazlasıyla yeterli olacağını ispatladı.Her sene kendini geliştiriyor.

Üst Alt