Vedat Muriqi, Galatasaray’a Önerildi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vedat Muriqi, Galatasaray’a Önerildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne'den çok daha iyidir ama bizim ayarımızda olamaz.

Bizim çok kaliteli bir forvete ihtiyacımız var. Adı tartışılmayacak birisine veya potansiyeli yüksek bir genç golcüye.

Yav ne vedati allahaşkına, yok tekniği iyi , yok havadan iyi, yerden iyi.. herhangi bir anadolu takımının herhangi bir forveti işte.. biraz bu sezon one çıktı hepsi bu.. en fazla yedekte oturur , onun icinde öyle 3,5 milyon verme luksunde değiliz..

Emre akbabayi ali koc sirf bize girsin diye araya girip fiyat artirmisti.

Intikam zamani! araya girelim her alacaklari oyuncu icin.

6+2+2,5-7/3 gibi bi yabancı kuralı gündemdeyken türk pasaportlu bundan iyi oyuncu bulamazsın

3-3,5 aralığına bitiyorsa hemen alınmalıdır.

Yav ne vedati allahaşkına, yok tekniği iyi , yok havadan iyi, yerden iyi.. herhangi bir anadolu takımının herhangi bir forveti işte.. biraz bu sezon one çıktı hepsi bu.. en fazla yedekte oturur , onun icinde öyle 3,5 milyon verme luksunde değiliz..

Bana vedat kadar oynayacak yedekte oturmayı sorun etmeyecek ve az maaş alacak türk statüsünde bir tane forvet söyleyebilirmisin (Yabancı Sınırının Geleceğinide Düşünürsek) ???

Bizim beceriksizler fiyat arttıralım derken oyuncuyu alır sonunda. Aman ha.

sent via GSC

Haha o kadar beceriksiziz dimi ?

Valla ne bileyim yavsaklara her gecen yil nefretim daha da artiyor. Biz pahaliya alalim diye Emre de araya girmeler, rakibimiz degilken 1 hatada her tv de bik bik otmeler, hakemler bizi dograrken korsan bildiri yayinlamalar, vs vs !!

Biz de simdi uefa bunlari hoplatinca hazir takimlari dagilmisken 10 kusur oyuncu almak zorundalar, her oyuncusunu 2-3 milyon euro fazlaya almaları icin elimizden geleni ardimiza koymayalim. Bir tekme de biz vuralim istiyorum serefsizlere.

Mesela Max kruse icin devreye girelim. Vedat da devreye girelim, analarıni ağlatalım istiyorum.

Son düzenleme:
Türk padaportu var ayrıca bu başlık altindaki yorumlar neden transferde taraftar dinlememeli sorusunun cevabı olmus
Türk pasaportu almış olabilir ki o konuda da emin değilim adamın hem Kosova hem de Arnavutluk vatandaşlığı var. Türk pasaportu olsa bile şuan yabancı statüsünde oynuyor. Rize'nin maç kadrolarına baktığında yabancı olarak oynadığını görebilirsin tff nin sitesinde de yabancı olarak gözüküyor.

Türk pasaportu almış olabilir ki o konuda da emin değilim adamın hem Kosova hem de Arnavutluk vatandaşlığı var. Türk pasaportu olsa bile şuan yabancı statüsünde oynuyor. Rize'nin maç kadrolarına baktığında yabancı olarak oynadığını görebilirsin tff nin sitesinde de yabancı olarak gözüküyor.
Burun almanyadan gelenlerde alman vatandaşı farketmez türk vatandaşlığı varsa yerli statusunde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt