GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen zaten izleyip begenmistin basak macinda o tarz bi yorumun vardi da noldu da istemedin onu anlamak guc

Turkiye ligine uygun bir golcu

Yilin ilk 11'ine de Muric'i koymustum ama Anadolu'dan gelenler bizde oyle bir patladi ki biktim surekli isteyip de yanilmaktan.

Benim Cagne Pasa'dayken Kemal Sunal'in ekmek bandigi gifi atmisligim da var.Onu da istiyordum.Bize geldi ziplamiyor bile.

Keske alsaymisiz yaw.Buyuk yanildim bunda.Gerci maganda baskanlarinin bize vermeye niyeti yoktu

rize'yi bypass edip oyuncuyla görüşerek rize yönetimini iyice fıtık etmiş olma ihtimalimizi göz ardı etmeyelim. kesin böyle oldu demiyorum ama ihtimal vardır. eski kafa bir yöntem ama bunu yaparak fiyat kıracağını düşünüyor olabilir bizimkiler. tabi yemiyor artık bunları kimse.

apo bu işleri pek beceremiyor. emre transferi de berbat oluyordu geçen sene.

rize'yi bypass edip oyuncuyla görüşerek rize yönetimini iyice fıtık etmiş olma ihtimalimizi göz ardı etmeyelim. kesin böyle oldu demiyorum ama ihtimal vardır. eski kafa bir yöntem ama bunu yaparak fiyat kıracağını düşünüyor olabilir bizimkiler. tabi yemiyor artık bunları kimse.

apo bu işleri pek beceremiyor. emre transferi de berbat oluyordu geçen sene.

Yok yaw baskanlari Fenerli.Gecen sezon bir bizim mactan sonraki aciklamalarina bak bir de fb macindan sonrakine.

Üst Alt