GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vedat gibi forvetlerin daha genç olanlarını Balkanlardan çıkartıp alıyor zaten Avrupa kulüpleri. Ha Vedat son 1-2 yılda çok geliştirdi kendisini. Bize yazılırken de beğendiğimi söylemiştim. Ancak ülkemize has "150 milyon len" abartmaları başlamış yine 3 haftada. Toto ligde ne yaptığına bakmazlar. Milli takım performansı biraz etkiler. O da 10-15m teklif getirir, belki bir ihtimal.

Saskinlikla karsiliyorum dediklerini cünkü cok mütevazi yaklasimlar bunlar.

100 den asagi birakmamak lazim Muriqi yi. Bir de CL de oynasa direk 150 ederdi.
Bizim diagne ye yaptığımızın tersini yapıyor fbliler. İkiside aynı zarar renktaş.

İşin gerçeği hızlı olmayan ve çalım aramayan forvetler 15 sene öncede kaldı. Vedat iyi oyuncu ama zaten bu absürd rakamları etmeyeceği gibi yusuf ve cengizin ettiği paraları bile etmez Rusya, Çin ve Arap yarım adası dışında.

Geçen seneki rezaletten sonra fb de emsali görülmemiş bir hayallerle mastrübasyon başladı. Buda bize yarar en nihayetinde. Ersun takımı bu, hızlı başlar kötü bitirir. O zaman da Vedatı Diagneden beter ederler.

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

tv programlarında mayısı bulmaz ocak ayında 50 milyona gider diyenler sahi mi? ne görüyorlar bunda. 2 gol attı alt tarafı.
30-40m seviyelerinde teklifler varmis, fener 100m istedigi icin gorusmeler tikanmis ama izlemeye devam ediyorlar. Vedat fenerbahceden en azindan sampiyon olmadan ayrilmak istemiyor, bu yuzden yuksek fiyat cekiyorlar. Sezon sonu 90-100m€ seviyelerine gitmesi olasi.

Vedat gibi biri 20 yil daha gelmez oyle elif elmas parasina falan birakmalari ihtimal dahilinde degil, forvet sikintisi ceken avrupa piyasasindaki butun takimlarin gozu vedatta.

Real Madrid Kane'i alir Tottenham da Muriqi ile Kane'in yerini fazlasiyla doldurur bence.

2020-2021 gol vede asist kralı bay Vedat Muriç bu akşam gözlerimizin pasını silecek yine pardon topla buluştu demiş miydim

aman aman neresi burası lan,
daha demin evdeydim eve götürün beni lan oğlum fenalık geçiriyorum
lan harbi evde değildim lan daha demin evdeydim!!!

Üst Alt