# Vedran Ćorluka - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vedran Ćorluka

Cevap: Corluka Bitiyor

eboue dönünce;

-----------muslera-----------

eboue----semih--ujfa--corluka

--------selcuk--melo---------

kazım-------engin--<--->--emre

------------baros------------

Ben Corluka transferini doğru bulmuyorum. Savunma oyuncusu alacaksak bence Heinze gibi hem sol bek hem stoper oynayabilen bir oyuncu bulup almak çok daha doğru olur.

Bence çok mükemmel bir hamle olur. Riera zaten yedek, 7 yabancı oluyor. Bir yabancımız cezalı ya sakat olduğunda Corluka sol beke geçer, ya da savunmada nerede ihtiyaç varsa oraya. Zaten maliyeti de düşük, play-offlarda savunma hattındaki olası bir eksiğin bizi zor durumda bırakmasının da önüne geçmiş oluruz. Eboue'nin gitmesi takımı ne kadar etkiledi görüyoruz, düşünsenize bir de Ujfalusi ya da Semih'e bir şey olduğunu. Allah korusun yani, düşüncesi bile insanı ürkütüyor. Ama önlem almak lazım.

Bu arada Corluka stoperde Ujfadanda Semihtende daha kaliteli adam, yarın öbürgün üst düzey takımda görürseniz şaşırmayın.

Kiralık almalarının sebebi az para harcayarak bakın transfer yaptık diyebilmek, bana CL kadrosu için yatırım vs lafları hikaye ve taraftara gaz verme işi gibi geliyor

Bu vesileylede olsa gelsin ama opsiyonu da olsun.Bence faydalı olur sezon sonu ekstra oyuncu aramak zorunda kalmayız.

Ya bırak abi ya eksiklik olacağına kimi keseceğimizi düşünelim.Şu takıma Eboue yerine Sabri girdiğinden beri mahvolduk, sağ kanat çöktü.

Evet haklısın,yalnız Sercan'ın form tutması veya daha kaliteli bir yerli forvet alınabilir.İddia ediyorum şu an Kabze olsa çok farklı olurdu.Gol atmasa bile takım oyunu oynayan bir kişi kendisi

Cevap: # Vedran Ćorluka

Ersin Düzen

corluka'nin menajeri niky vuksan'la konustum. yeni kulüp yarin belli olacak dedi ve ekledi galatasaray degil... muhtemelen b.leverkusen..

"neden galatasaray olmadi" dedim, corluka'nin türkiye'ye gelmek istemedigini söyledi... dogru veya yanlis bilemem, menajeriyle konusmam bu..

Üst Alt