# Veli Kavlak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Veli Kavlak

Cevap: # Veli Kavlak

ScoutGS Veli'nin golleri ile ilgili video yapmış.Adam hep uzaktan yazmış haa.

Burda ceza sahası dışından sağ ayağıyla golü atmış.

YouTube - Veli Kavlak 1 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Burda yine ceza sahası plase vuruş

YouTube - Veli Kavlak 2 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Burda ceza sahasına bir sürpriz koşu ve gol

YouTube - Veli Kavlak 3 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Burdaki vuruş apayrı bir şey.Sol ayağıyla öyle bir yapıştırıyorki top 3 kere üst direğe çarpıyor :D

YouTube - Veli Kavlak 4 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Bu gol de sağ ayağıyla müthiş bir gol

YouTube - Veli Kavlak 5 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Burda da ceza sahasına elini kolunu sallaya sallaya girmiş ve golünü atmış :)

YouTube - Veli Kavlak 6 ([url]www.ScoutGS.COM)[/url]

Videolardan yola çıkarak söylüyorum,mükkemmel bir vuruş tekniği var,Arda böyle şut atsa Barçada oynuyor olurdu şimdi.

Yanlış anlaşılmasın duyumcu falan değilim ama Avusturya'da yaşayan bi arkadaşım; Rapid Wien'den Jelavic'in bize(Trabzonspor'a), Veli Kavlak'ın Galatasaray'a gelebileceğini söyledi. Bi spor programında konuşulmuş.

Eğer transferler gerçekleşirse Galatasaray'ın çok iyi, Trabzonspor'un çok kötü bir hamle yaptığını söyleyebilirim. 4 yıldır Umut'u izlemekten bıkmış bi taraftar olarak, Hasan Kabze'ye bile fazlasıyla razıyım ama Jelavic'i n'olur almasınlar.Tabi belli olmaz, uzun boyuyla bizim lige çok kolay uyum sağlayabilir ama Jelavic'te çok fazla pozisyona girip-kaçıran tarzda bi oyuncu.Artık ben bu tarz oyunculardan bıktım :mad:

Aman allahım ne güzel golleri var,inşallah gelir.Serdar özkanlarla uğraşacağımıza böyle bitane oyuncu alacaksın temiz alacaksın.

Yanlış anlaşılmasın duyumcu falan değilim ama Avusturya'da yaşayan bi arkadaşım; Rapid Wien'den Jelavic'in bize(Trabzonspor'a), Veli Kavlak'ın Galatasaray'a gelebileceğini söyledi. Bi spor programında konuşulmuş.

Eğer transferler gerçekleşirse Galatasaray'ın çok iyi, Trabzonspor'un çok kötü bir hamle yaptığını söyleyebilirim. 4 yıldır Umut'u izlemekten bıkmış bi taraftar olarak, Hasan Kabze'ye bile fazlasıyla razıyım ama Jelavic'i n'olur almasınlar.Tabi belli olmaz, uzun boyuyla bizim lige çok kolay uyum sağlayabilir ama Jelavic'te çok fazla pozisyona girip-kaçıran tarzda bi oyuncu.Artık ben bu tarz oyunculardan bıktım :mad:

Bir ara forumlarına baktığımda Jelavic-Tabzonspor olayını ben de gördüm, tartışıyorlardı. Trabzonspor yerine Avrupa'da daha fazla vitrin yapcak bir kulübe gitmesini istiyorlardı, Hamburg, Benfica gibi. Ama diğer yandan da para lazım, parayı kim verirse oraya gitsin diyenler de vardı. Anladığım kadarıyla para konusunda bayağı sıkışık durumdalar. Veli'nin de sözleşmesinin seneye bittiğini göz önüne alarak bu sene satılmasının en mantılkısı olduğunu düşünüyorlar. Veli'nin bu sene takımdan kesin ayrılacağı gibi bir hava var.

umarım alınır veli takip etmeye çalıştığım bir futbolcu bu tarz genç yeteneklere ihtiyacımız var

Şutlar falan iyi ve sanki orta sahadan çok sol forvete uygun tarzı var gibi geldi bana.

Ancak Avusturya'da defanslar da ne kadar evlere şenlikmiş öyle. Umarım dar alanda de etkili olabilir, Türkiye'de Galatasaray oyuncusuna bu kadar rahat ne şut çektirirler, ne alan verirler, ne top sürdürürler. Ona göre yani...

Üst Alt