Veli Yiğit: "Galatasaray bugün Adebayor için Başakşehir'e 4.5M€'luk teklif yaptı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veli Yiğit: "Galatasaray bugün Adebayor için Başakşehir'e 4.5M€'luk teklif yaptı"

Alp Pehlivan: "Kasımpaşa'da yaprak kıpırdasa benim haberim olur. Kasımpaşa eli güçlü olan taraf. Minimum Diagne olacak. Masada Trezeguet de var. Takasta da Ahmet Çalık ve Eren Derdiyok da var. Masaya hiç olmadık isimler de gelebilir."(TRT Spor)

Veli Yiğit: "Galatasaray, Mitroglu için kiralama teklifi yaptı. Yarın herşey netleşecek. Di Santo şuanda İstanbul'da bulunuyor. Schalke oyuncunun sözleşmesini feshedecek. Oyuncunun menajeri Galatasaray'a önerdi. Galatasaray ilgilenmedi."

Veli Yiğit: "Galatasaray bugün Adebayor için Başakşehir'e 4.5 Milyon € teklif yaptı. Başakşehir oyuncu için 6 Milyon € peşin istedi. Ve teklifi reddetti."

hqdefault.jpg

Bu kim ki son dakika açılıyor bu son dakikaların suyu çıktı resmen. Adebayor gibi 35 yaşındaki adama bu parayı vermeyeceklerini bu yönetimin ağır düşmanı olarak ben bile biliyorum. Uydurma,sallama boktan bir haber

Üst Alt