Veysel Giley'den Taraftara Çağrı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veysel Giley'den Taraftara Çağrı

Adamlar kendi ülkenin bir şehrinde Türk-Kürt kardeştir söylemeyeceğiz PKK bayrağı açanlara seyircisiz kalacağız diyor ama ordaki birisi fb bayrağı açarsa çok büyük tepki veririz diyor . Yani fb düşmanlığı > TC düşmanlığı

Tabi öyle yapacaklar ne bekliyorsun

olaylara bakış açın bu kadar sığ mı

bazı realiteleri ve hassasiyetleri bilmiyorsun galiba

Sebo nediyor

Galatasaray üst kimliktir Türkiyelilik esastır

Yine hiç bir şey bilmeden cahilce ön yargılarla insanları karalıyorsunuz

Küfür edilmesin ceza almayalım tabii de , isminin başında ultrAs olan bir grup için çok komik şeyler . ultrAslan ultraslık ne yapmış bugüne kadar ?

bugüne kadar değil aslında.. kurulduğu ilk zamanlar.. 2004/05'e kadar çok iyi işler yapıyordu.. yürüyedur zamanları falan

sonra yavaş yavaş bitti.. son darbe de arena açılışından sonraki fesihlerle oldu

şimdi bişeyler yapmaya çalışan bir avrupa bir de anadolu yakası kaldı.. uni, bh da iyi ama avrupa ve a.y kadar asi ve ultras mentalitesinde değil bana göre

Olm ne uzatmışınız ya. Küfür edilmeyecek işte. Gerekli bir açıklama. Boşverin ultra multra

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sebahattin Şirin: Hakan Şükür ile başlayan laflar bunlar. “Fethullahçılar” denen kadroya bakıyorsun UEFA Şampiyonu olmuş! Sonra adam açıklıkla “Ben Fethullah Gülen’e saygı duyuyorum” diyor. Kime ne? Ben de Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak? Bu insanın memlekete hizmet ettiğini, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanında açtığı okullarla tanıttığını düşünüyorum. Ama tribünümde bu şahsi fikirlere yer yok. Kime ne?
Fetocü hain bunu alın buradan.

Üst Alt