Veysel Giley'den Taraftara Çağrı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Veysel Giley'den Taraftara Çağrı

ultraslan grubu ağır fetullahçıdır . sebahattin şirin namı diğer adıyla sebo reis fetullahçıdır .

a2f4367c7cvu7.jpg

Sebahattin Şirin: Hakan Şükür ile başlayan laflar bunlar. “Fethullahçılar” denen kadroya bakıyorsun UEFA Şampiyonu olmuş! Sonra adam açıklıkla “Ben Fethullah Gülen’e saygı duyuyorum” diyor. Kime ne? Ben de Fethullah Gülen'e sempati duyuyorum. Ne olacak? Bu insanın memlekete hizmet ettiğini, Türkiye'yi dünyanın dört bir yanında açtığı okullarla tanıttığını düşünüyorum. Ama tribünümde bu şahsi fikirlere yer yok. Kime ne?

Sen başkanı anlamayacak kadar cahil misin ?

Başkana nasıl yalaka dersin ?

O röportajı tekrar izle seçim oranı GS taraftar sayısına göre bir tahminde bulundu sadece.

Ayrıca Uanın tribünlerde hükümet alehine atılan sloganları protesto ettiğini baskıyla bunu önlemeye çalıştığını bilmiyorsun galiba.

Galatasaray siyaset üstüdür, eger siyasi sloganlar takima zarar veriyorsa ve bunun cezasi varsa, ultrAslan bunu engellemek zorundadir. Galatasaray Kulubü yüz yillardir laik bir kurumdur, bu topraklarda laik olarak yönetilen ilk kurumdur. Galatasaray´in hükümet ile arasi o yüzden daima ilimli olmustur. Ancak bu TTA nin acilisindaki olaylar isi baya bir kizistirdi, ve Ünal Baskan devamli termin istedigi halde, Basbakan ile halen görüsememistir. Galatasaray kulübü hükümetin muhalifidir, ama bunu göstermeyecek kadar uzak durur siyasetten. Isin dogrusu da budur.

Derin Galatasaray zaten is basinda, Emir Sarigül o günden itibaren kurulmus bir projedir. Derin Galatasaray Mustafa Sarigül´ün Istanbul´u almasina oynuyor, ve Sarigülün CHP´ye gececegi zaten yillardir tartisilan ve bilinen birseydi. Bu yaziyi isterseniz kaydedin, Mustafa Sarigül Istanbul´u alacak, ve bu bizim projelerimizi gerceklestirmemizde büyük bir rol oynayacak gelecekte.

Öyle, Atatürk´ün askerleriyiz deyip, Atatürkcü olunmaz.

Nasıl konuşmuşlar öyle derhal PKK ya yardım yataklıktan içeri alınmalılar tebrik ederim seni çok iyi görmüşsün.

Adamlar kendi ülkenin bir şehrinde Türk-Kürt kardeştir söylemeyeceğiz PKK bayrağı açanlara seyircisiz kalacağız diyor ama ordaki birisi fb bayrağı açarsa çok büyük tepki veririz diyor . Yani fb düşmanlığı > TC düşmanlığı

Sen başkanı anlamayacak kadar cahil misin ?

Başkana nasıl yalaka dersin ?

O röportajı tekrar izle seçim oranı GS taraftar sayısına göre bir tahminde bulundu sadece.

Ayrıca Uanın tribünlerde hükümet alehine atılan sloganları protesto ettiğini baskıyla bunu önlemeye çalıştığını bilmiyorsun galiba.

işte o hükümet aleyhine sloganları ultraslan gibi taraftarlar attı, başkan atmadı..

ultraslan grubu ağır fetullahçıdır . sebahattin şirin namı diğer adıyla sebo reis fetullahçıdır .

Kendileri aynı zamanda pkklıdır .

Diyarbakırspor Maçı Hakkında | Röportaj

Okuyun sonra alıntı yaparsınız . (pkklı değiller kürt halkını provake etmek istememişler diyenler alıntı yapmasın)

Bir insan hem fethuullahci hemde pkkli olamaz

Burda kesin bi yanlislik var

Yaziyi birazdan okuyacam su an isim cikti

Yasin Yildirim kardesimiz dämagoji yapiyor. Sen bu adamlara PKK´lisin dedigin an anlindan vururlar. Sebo Reis falan Fetullahci olabilirler, ama bu sadece bu adamlarin siyaseti tribünlerden uzak tuttuklarini gösterir. Yoksa her hafta, hükümet istifa sesleri gelerdi zaten.

Üst Alt