Victor Moses Fenerbahçe'de - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Victor Moses Fenerbahçe'de

Harika bir futbolcu super transfer ( mali sartlari bilmiyorum ) . Oyuncu olarak bok atanlari izlemeyenleri captan dustu vs diyenleri anlamiyorum . Ulan adam gecen sene Chelsea'nin ilk 11 oyuncusuydu :) . En kotu Epl'de kalip 20 milyon ustu bir transfer yapmasini beklerdim cok sasirdim acikcasi Fener'e gelmesine .

Ayew gelirken de yazmistim. Fizik gucu gerilemisse aynen olacaklari soyleyim. Topu alir 5 metre surer ve hafiften gozlerinin onu grilesmeye baslar, 10 metre sonra grilesme artar ve disaridan gelen sesleri secememeye baslar. 15 metre sonra grilik beyazligi neredeyse kapamistir ve sesler vizilti gibidir ayrica rahatsiz edicidir. 20 metre sonra grilik her bir yanini kaplar ve sesler de duyulmaz. O an kafadaki tek dusunce kaleye dogru direk kosmaktir. Beyin ve ayaklar arasindaki iletisim tamamen koptugundan 22. metrede ya top kaptirilir, ya kendini yere birakir ya da topu daglara taslara yollar. Geriye donmeler de eziyet haline gelmistir. Zaten takimin halini gorunce Mart ayi gibi saldim cayira mevlam bayira diye Mayisa kadar idare eder

1,5 yilligina kiralamislar. 6 ayligi icin 1,5 milyon euro net, diger sene icinde 2,5 milyon alacakmis. 4 milyon falan nedir ya. Brüt chelsea de 3,75 milyon pound aliyormus. 50% gittigine düsünürsek gayet ucuza aldilar. Birde biz alabilsek keske artik. Hayirsiz olsun sikecilere

Ulan bu şikeciler bile adı sanı duyulmuş adam alabiliyor.

Biz bonservis konusunda şu an artıda olmamıza rağmen bile hâlâ bir forvet alamadık lanet olsun ya.

sent via GSC

Senelik 2.5m euroya filan grlmez bu adam o isi geciniz de gecen sene 4 gol 4 asist yapmis adam. Bi sene icinde bu sayiyi ikiye katlar tsl de

1,5 yilligina kiralamislar. 6 ayligi icin 1,5 milyon euro net, diger sene icinde 2,5 milyon alacakmis. 4 milyon falan nedir ya. Brüt chelsea de 3,75 milyon pound aliyormus. 50% gittigine düsünürsek gayet ucuza aldilar. Birde biz alabilsek keske artik. Hayirsiz olsun sikecilere
merhabaaaaaaaaaaaa
1548292697786.png1548292721646.png1548292781388.png1548292858067.pngfenerli falan mısın? cok duyarlısın fenerin transfer haberlerine.mirandayı gömmeler falan.alanı erenle kıyaslamalar...mosesin son maçlarını izleidn mi peki?dikkatimi çektin de...fenerliysen de takıl sorun degil

Senelik 2.5m euroya filan grlmez bu adam o isi geciniz de gecen sene 4 gol 4 asist yapmis adam. Bi sene icinde bu sayiyi ikiye katlar tsl de
genelde 3 asist 4 gol şeklinde bi istatistigi var.attıgı bütün goller defans arkasına sarkarak ,ona atılan mükemmel paslarda ya da defanstan seken toplardan kaynaklanmıs.son senelerdeki golleri öyle övülecek türden degil.ancak sagbek ve forvet olarak faydalı olur.hatta sagbek oynamalı fener katkı almak istiyosa.çünkü ortaları iyi.tabi morata ve giroud kadar kafayı iyi vuran yok fenerde,o ayrı.

riskli transfer ayew gibi

Bunlar bile adami gitmeden getiriyolar bizimkiler adamlarin ayagina gidip bos donuyolar bide ustune tesekkur ediyolar saka gibi ya :)

genelde 3 asist 4 gol şeklinde bi istatistigi var.attıgı bütün goller defans arkasına sarkarak ,ona atılan mükemmel paslarda ya da defanstan seken toplardan kaynaklanmıs.son senelerdeki golleri öyle övülecek türden degil.ancak sagbek ve forvet olarak faydalı olur.hatta sagbek oynamalı fener katkı almak istiyosa.çünkü ortaları iyi.tabi morata ve giroud kadar kafayı iyi vuran yok fenerde,o ayrı.

riskli transfer ayew gibi
Her transfer risklidir ama bunun Ayew ile alakası yok, Ayew fiziksel olarak bitik, Moses hala camış gibi.

Çok iyi transfer,Moses bu küme takımına gelmekle küme takımı belkide kümede kalacak,Ayew benzetmesi komik,moses Underrated oyuncuların en önde gelenlerinden birisi,Umarım küme takımı bu adamı yeterince kullanamaz,küme düşme nöbeti kuralım buda öneri olsun :)

Üst Alt