GSC Haber - Victor Nelsson: "Duran toplarda her geçen gün daha tehlikeli oluyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Victor Nelsson: "Duran toplarda her geçen gün daha tehlikeli oluyoruz"

1673985552341.png

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Galatasaray, Alanyaspor'u deplasmanda mağlup ederek çeyrek finale kaldı.

Sarı-kırmızılılara galibiyeti getiren golleri Victor Nelsson ve Dries Mertens kaydetti. Karşılaşmanın ardından Galatasaray'da Victor Nelsson mücadeleyi değerlendirdi.

Victor Nelsson:

"Çeyrek finaldeyiz. Bu pozitif bir şey. Alanyaspor iyi oynadı, onları tebrik ederim. 2-1 kazandık. Daha iyi oynayabilirdik. Ama Alanyaspor da iyiydi. Antrenörlerini ve oyuncularını tebrik ediyorum. Kazanmak istiyorduk ve kazandık. Daha iyi olabilirdik."

"Serbest vuruş ve kornerlerde her geçen gün daha etkili oluyoruz. Ben de defansta yeterince iyi olduğumu düşünüyorum. İleride de iyi olmaya çalışıyorum. Kendime bunu hedef koyuyorum."

Senelerdir neyin inadiydi be güzel hocam, bı antrenör ayda bir uğrayarak halledebiliyormus işte. Galatasaray ve duran top denildiğinde korkulu ruyamizdi, şimdi ceza sahasına yakın faul yapamıyorlar. İnşallah çok daha iyi olacak

Senelerdir neyin inadiydi be güzel hocam, bı antrenör ayda bir uğrayarak halledebiliyormus işte. Galatasaray ve duran top denildiğinde korkulu ruyamizdi, şimdi ceza sahasına yakın faul yapamıyorlar. İnşallah çok daha iyi olacak
"Ben daha iyi bilirim. Herşeyi ben bilirim inadı".. Kısacası modern futbola ayak uyduramaması kendi sonunu hazırladı.. Guardiola ve klopp bile 5-6 tane yardımcıyla çalışıyor.

Üst Alt