Victor Nelsson: "Fatih Terim, benim için bir baba gibi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Victor Nelsson: "Fatih Terim, benim için bir baba gibi"

resim_2021-10-13_221136.png

Galatasaray'ın yeni transferlerinden Victor Nelsson, Türkiye'deki ilk özel röportajını beIN SPORTS'a verdi. beIN SPORTS Muhabiri Kutlu Akpınar'ın sorularını yanıtlayan Danimarkalı savunmacısı, Galatasaray'a geliş sürecinden kariyer hedeflerine kadar bir çok konuda özel açıklamalar yaptı.

Victor Nelsson: "Fatih Terim, benim için bir baba gibi. Bizlerden beklentisi çok fazla. Ben de o beklentisini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyorum."

"Takımın genç oyunculardan oluşması, beni heyecanlandırdı. Bu projede olmak istedim."

"Avrupa'da çok iyi 2 maç çıkardığımızı düşünüyorum. Grup lideriyiz. 6 maçın sonunda da 1. olarak gruptan çıkmamız gerektiğini düşünüyorum."

"Hem saha içinde hem de saha dışında liderlik yapmayı seviyorum. Bu, benim için doğal bir şey."

"Elimizden gelenin en iyisini yapıp Süper Lig'i kazanmak istiyorum. Umarım sene sonunda taraftarımızla bir araya gelip şampiyonluğu kutlayacağız. Buraya gelmeden önce Galatasaray'ın ve taraftarlarının ne kadar büyük olduğunu duymuştum."

"İstanbul trafiği gibi bir şey hayatımda görmedim. Beni en çok şaşırtan ve çıldırtan şey trafik oldu."

Yandık yeminle. Galatasarayda işler profesyonel olması lazım. Ne lazım baba evlat ilişkisi başlayınca işler kötüye gidiyor. Hoca olarak oyuncun kötü oynuyorsa soyleyebilmen gerekli. Futbolcularda agizini açamıyor gibi. O kırılır o küser diye cekinmemek gerek diyorum. Bizde durum böyle büyük ihtimal.

Oooooo işi çözmüş nasıl evlat olunup sırtını Fatih hocaya dayar bunuda öğrenmiş. Laflara bakın yahu. Adam ne yapsın Fatih hoca bu elbette obtarz hissi verecek. Nelson için çok farklı ortam ve etkilendiğini söylemiş.

Bu ne demek şimdi kalkıp biri ters bi şey yazsa haksızmı ??
Terimciler hocayı Galatasaray'ın üstünde tuttuğu için rasyonel düşünemiyor renktaş.. Adam ne yaparsa yapsın gözlerine perde inmiş.. Onlara göre hoca istediği oyuncuyu harcayıp yiyebilir , hoca istediği gibi evlatları uğruna şampiyonlukları peşkeş çekilebilir aynı geçen senelerde olduğu gibi , 100 transfer yapıldı ama yetmez 200 olsun ama hocamıza birşey olmasın.. Aslolan GS değil yüce hocamızdır.

Zeki adam belli yedek olmama bugunu bulmuş böyle devam koçum el öpmeye devam zaten elini öpen kalmayacak en geç seneye merak etme

Üst Alt