GSC Scout - # Viktor Gyökeres | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Brighton demişken büyük usta Anthony Knockaert'ın bu sezon aldığı süreler düştü. Bu adam minimum 1-2 yıl içerisinde Türk kulüplerine önerilecek. Feghouli sonrası süreçte ilk gidilecek adamlardan biri olmalı. Feghouli'yi beğeniyorum ama muhtemelen sezon sonu satar bizimkiler.

Brighton demişken büyük usta Anthony Knockaert'ın bu sezon aldığı süreler düştü. Bu adam minimum 1-2 yıl içerisinde Türk kulüplerine önerilecek. Feghouli sonrası süreçte ilk gidilecek adamlardan biri olmalı. Feghouli'yi beğeniyorum ama muhtemelen sezon sonu satar bizimkiler.
Keşke gelse.aslında bu dönem akıllı bir yönetim olsa.feghouliyi al ittihada yada al hilal e 8 milyon euroya satıp parayı direk bu adama yatırıp alırdı.yaşı hemi 27 en az 3 sene üst düzey oynardı.hem feghouliye verdiğimiz yıllık 4 milyon eurodan kurtulur.bu adamlada senelik 2.5 milyon euroya anlaşırdık.haldun üstünel gibi bir adam lazım bize

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yeni Elmander'imiz olabilecek potansiyelde.Kadromuzda 1-2 tane İskandinav Futbolundan 1-2 kişi olmalı.Elmander ve Linnes gibi.Sigthorsson ve Linderoth'un şansı yoktu.

Bugünkü maçta kırmızı kart cezalısı olduğu için oynamadı.Rakip 10 kişiyken Sporting Lizbon 1çok gol pozisyonuna girdi ama penaltılar dışında golü atamadılar.Sporting Lizbonlu taraftarlar bugün değerini anladı.Sporting Lizbon'da toplam 13 maç oynadı ve 11 gol ve 4 asistlik 1 katkısı oldu Sporting Lizbon takımına..

16 maçta 13 gol ve 5 asistle oynuyo..
F_8Ehw1WAAA2iuG

Üst Alt