vincent aboubakar - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu yıl Dünya Kupasına damga vurması yüksek ihtimal. Eğer kupadan önce alamazsak daha sonra kolay kolay alamayız bir şekilde kapmalıyız eğer gelirse artık forvet demeye gerek kalmaz yaşı 23 tam bu lig için uygun ve maliyet olarak bizi zorlamaz belki ilk yıl biraz tecrübesizlikten sıkıntı yaşar ama sonra coşar heleki Luce gelirse müthiş gelişir.

Vincent Aboubakar - Oyuncu profili - transfermarkt.tr
👏üstat forumdan ayrılmış ama üstün scouting yeteneği burda kalmış

Hangi salak kulup 3x ayni oyuncuyu geri getirir ki? Adamin imani para, zaten 1 ay maas alamayinca sakatim diye oynamiyor. Mac satmayi da cok iyi biliyor. Iyi olmus, umarim daha beter gunler gorurler.

Şenorra gayet iyi performans veriyordu. Bu biraz da kulup profili ve hocanın uzerindeki etkisine bagli.

Para mevzusunu bilmem ama adamin maasini zamaninda versinler knk. 1 ay maasini vermesinler sende ses cikarirsin.

İmkan varsa uygun bi rakama alinabilecek bi hayvan

Şenorra gayet iyi performans veriyordu. Bu biraz da kulup profili ve hocanın uzerindeki etkisine bagli.

Para mevzusunu bilmem ama adamin maasini zamaninda versinler knk. 1 ay maasini vermesinler sende ses cikarirsin.

İmkan varsa uygun bi rakama alinabilecek bi hayvan
Abou'yu savunma, karaktersizin onde gideni bu onceden de boyleydi, ilk defa yasanmiyor bunlar. Boyle takim icinde nifak tohumu ekenlerden uzak durmayi ogrenmeli bizim kulupler. Tipik Afrikali futbolcu, para'dan baska sey gormez gozleri.

Abou'yu savunma, karaktersizin onde gideni bu onceden de boyleydi, ilk defa yasanmiyor bunlar. Boyle takim icinde nifak tohumu ekenlerden uzak durmayi ogrenmeli bizim kulupler. Tipik Afrikali futbolcu, para da n baska sey gormez gozleri.
Ya olm ben adamin performansindan bahsediyorum sen karakterinden bahsediyorsun kimseyi savundugum falan yok.

Alinma durumu varsa fayda saglayabilir ama icardi varken boyle bi adamin yedek duracagini sanmiyorum o yuzden bi girisim olmayacaktir.

Gecmis sayfalara bak bugun laf soyleyenlerin cogu begenmis istemistir

Ya olm ben adamin performansindan bahsediyorum sen karakterinden bahsediyorsun kimseyi savundugum falan yok.

Alinma durumu varsa fayda saglayabilir ama icardi varken boyle bi adamin yedek duracagini sanmiyorum o yuzden bi girisim olmayacaktir.

Gecmis sayfalara bak bugun laf soyleyenlerin cogu begenmis istemistir
Benim futbolculuguna bir lafim olmaz, yani TR sartlarinda iyi santrafor. Ama bir yedekte bekleyen Bakambu'nun tutumuna ve takimi sahiplenmesine bak, bir de takimin yildizi diye gecinen Aboubakar. Arada daglar kadar fark var.

Zaten dedigin gibi, boyle bir girisimde bulunmaz bizimkiler, ne maddi acidan ne de Abou'nun yedekte beklemeyecegini bildigimizden dolayi .

Üst Alt