# Vincent Kompany - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Kompany

Cevap: # Vincent Kompany

Bence cok guzel bir trasnfer olur!amaaaaaaaaaaaaa olmaz,aslanyureklilerde baris abi bir seyler dedi ,son dakika falan!bakacaz ilk hedef stoper!bence fransadan oyuncu almaliyiz!

ne demişdi yöneticilerimiz Aslantepe'ye Şampiyonlar Liginde iddaalı bi kadroyla çıkmak istiyoruz !!!

Ne zaman yazdı renktaş? Ben ona güvenirim valla deyipte olmayan hiç transferi yok heralde, bende ekşi açılmıyorda şu an ne yazdmış peki tam olarak acaba?

vincent kompany - ekşi sözlük

ben bu entry'yi yazana kadar 14 haftanın geride kaldığı premier lig'de manchester city formasıyla sadece 3 maçta 112 dakika sahne alabildi. ada'ya gelirken hedeflerinden biri, yedek kulübesinde oturmak değildi elbette.

peki bundan bize ne? elbette bizi ilgilendiren bir konu değil. ama olmuştur ya, belki frank rijkaard 23 yaşındaki bu genci beğenmiştir, ideal stoperi olarak görüyordur, jaques liechtenstein'la londra'da görüşen yöneticiler falan vardır.

farazi konuşuyoruz tabii ki. ama sağlam futbolcu.. teknik de.. e bi' de zenci.. daha n'olsun?

Hiç zannetmiyorum,City onu satacak olursa ona daha iyi şartlar önerecek çok daha iyi takımlar olur.

Çünkü maalesef Elano dahil,TSL'ye Avrupa'nın büyük takımlarından gelen oyuncular gerçekten oynayıp da bekleneni verememiş futbolcular.

Kompany daha 3 maça çıkmış,tamam bu belki beklentileri karşılamadığını gösterebilir ama Man City hocasını daha yeni değiştirdi ve Mancini savunmaya gerçekten önem veren bir isim.Kompany gibi bir ismi oynatacağını,en iyi ihtimalle sezon sonu satabileceklerini düşünüyorum.

Valla onu bunu bilmiyorum, bu cocugun gelicegini de sanmiyorum.

Yalniz;

bonservsi ne kadar olucaksa olsun, yillik ne kadar alicaksa alsin farketmez, defansimizi adam edecek bir stoper alalim. Cok ihtiacimiz var kaliteli bir stopere. Yedek oturacak bir forveti de aldik mi, tamamdir bu is.

Aslinda hem ofansi, hem defansi saglam olan bir orta saha da lazim ama bu transferi ocakta yapabilicegimizi sanmiyorum, cunku stoper icin baya para harcariz.

Şimdi duyum her transferi bilen eksisozluk'teki gizemli adamdansa ve o bizle dalga geçmiyorsa (sanırım öyle birşey yapmadı daha) ve buna dayanarak ciddiye almak gerekirse benim tahminim kiralık gelecektir ve kolay kolay satın alma opsiyonlu alabileceğimizi sanmıyorum.

Kompany'nin alınması için her yol denenecek. Çünkü Rijkaard bu transferi çok istiyor. Kiralık veya satın alınarak kesinlikle çok ciddi pazarlıklar oldugunu biliyorum.

Ayrıca Aydın'ın da Kayserispor ile görüştüğünü de söyleyebilirim.

Daha neler söyliyebilirsin?

Söyle yahu, dogru olucak diye birsey yok ki, söyle ki, söylemis olursun.

edit: Bu arada Aydini Kayseri haric Abdullah Avci da istiyor yanilmiyorsam...

Daha neler söyliyebilirsin?

Söyle yahu, dogru olucak diye birsey yok ki, söyle ki, söylemis olursun.

edit: Bu arada Aydini Kayseri haric Abdullah Avci da istiyor yanilmiyorsam...

Kaçınıyorum sonra yalancı olmayayım da.. :D

Aydın'a ciddi olarak talip Kayserispor. Tolunay hocanın demeci var , daha çok hücumda etkin olmalıyız diye. Aydın onlar için büyük fırsat ve bu gece Süleyman Hurma ile görüşüldü. Karar ne çıkar, bilemiyoruz.

Üst Alt