# Vincenzo Grella - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincenzo Grella

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Vincenzo Grella ve Mark Bresciano

Topal'ı satıp onun yerine yabancı kontenjanı harcamak ne kadar doğru?

Topal satılcaksa yerinin yine bir yerliyle doldurulması gerek diye düşünüyorum, Yasin gibi mesela.

Grella'nın önünde yine Elano-Sarp oynıycaksa gelecek seneden de ümitleri keselim.

Grella kim allah aşkına yemin ederimki bırakırım işi gücü suikast düzenlerim herife de klübün transfer sorumlularınada. Kayseri bile daha gerçekçi transferler yapıyor.

Topal'ı satıp onun yerine yabancı kontenjanı harcamak ne kadar doğru?

Topal satılcaksa yerinin yine bir yerliyle doldurulması gerek diye düşünüyorum, Yasin gibi mesela.

Grella'nın önünde yine Elano-Sarp oynıycaksa gelecek seneden de ümitleri keselim.

Grella'yı söyleyen kişi yasin pehlivan hakkında da çok yakında kendini gösterecek yazmış. Bu yaz da baya transfer yapılacak anlaşılan.

Bugüne kadar hic duymadim Grella´yi gercekten. Genc olsa kabul edecem de o da 31 yasinda ve adi sani hic duyulmamis bir adam. O yüzden süpheci bakiyorum bu transfere. Tamam Avustralyali da ama biz Avustralya´nin en iyi 2 futbolcusunu aldik. Romen furyasina dönüsmesin bu olay..Basimiza nelerin geldigini hatirliyoruz. Olacaksa Cahill gibi biri olsun ya da Fransa´dan bir orta saha. Cok mu zor?

Aranızda Grella'yı FM,PES,FİFA ve türleri harici oyunlar dışında tanıyanınız ve izleyeniniz varmı ? :D

33 yaşındaki efsane Guti'ye burun kıvıranlar 31 yaşındaki adama çok iyi diyor.

Hadi gidin ya!

grella bitti beyler hayırlı olsun... çok ucuza neill gibi bir adam aldık. Avustralya milli takımında görürsünüz bu yaz nasıl iyi bir topçu olduğunu..

Lucas Neill'e yazılan mesajlar gibi. Devam beyler devam, Lucas gibi olur inşallah sonu :D

Lucas ı hala beğenmiyorum sen beğeniyorsan bilmiyorum. Çalışıyor çabalıyor güzel paslar atıyor olabilir ama defansı iyi yaptığınıda söyleyemem.

Grella denen adam gibi çok transferler gördük, transfer ya çıkarsa diye yapılmaz. Hele hele Galatasaray gibi büyük bir klüp transferlerini Grella,Neil diye değilde direkt olarak Elano, Keita gibi oyunculura yönlenerek yapmalıdır. Vince Grella ile Inamoto nun Saidou nun yetenek olarak bir farkı olmadığı gibi bu adam son 3 sezondur hep sakat.

grella bitti beyler hayırlı olsun... çok ucuza neill gibi bir adam aldık. Avustralya milli takımında görürsünüz bu yaz nasıl iyi bir topçu olduğunu..

Taniyorsun yani Grella´yi öylemi? O zaman bi özelliklerini anlat da bilelim Berk. Acikcasi hicbir fikrimiz yok. Ne yapar ne eder? NAsil oynar? Bugüne kadar ne yapmis? Aydinlatirsan seviniriz

neill bok attığınız gibi devam edin, sonra en favori futbolcunuz olur...

Ya bırakın Allah aşkına. Burada Guti'ye bok atanlar var 33 yaşında diye, sistem mistem ayağına çok bilmiş gibi konuşuyorlar. 31 yaşındaki adama "iyi" diyorlar. Böyle tezatlık yok. Sonra bu adamlarla karşılıklı futbol konuşuyoruz, yazık.

Grella iyi,Neill iyi,Kewell harika,Tim Cahill süper.

Avusturalya da dünya kupasını alsın o zaman :D

Taniyorsun yani Grella´yi öylemi? O zaman bi özelliklerini anlat da bilelim Berk. Acikcasi hicbir fikrimiz yok. Ne yapar ne eder? NAsil oynar? Bugüne kadar ne yapmis? Aydinlatirsan seviniriz

blackburn maçlarında izledim bu sene birkaç kez bir de avustralya milli takımında oynarken izledim 2 kere hazırlık maçlarında...

Neill ın ortasahada oynayan versiyonu fakat çok çalışıyor, bizim barış gibi çok koşuyor ama bilinçli koşuyor manasızca deli dana gibi değil..

ekstrem işler beklemek mantıksız olur, fakat aurelio'nun iyi zamanının biraz daha futbolu bileni diyebilirim.

premier ligden gelen her futbolcu bize fayda sağlar beyler, hele hele böyle çok ucuza geliyorsa öpün başınıza koyun, en azından mükemmel bir yedek olur 6+2 de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt