vincenzo montella | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
inler-balotelli'yi yedek oturtup rasoul'ü solbek yaparak kaybetmek için her şeyi yaptı ama mecburi hamleleri bile 3-0'dan puanı getirdi.

Gelecek sezon Yunus Akgünüde alıp florya'ya gelmesi gereken başarılı italyan teknik direktör..

Benim ilk tercihim hala İlhan Palut ya da Okan Buruk'tan birisi fakat Montella'da takımı uçuşa geçirir diye düşünüyorum.

@Onur Yücel

oyunuyla ilgili analiz isteriz

tam izlemedim maçlarını

en önemli farkı kompakt durmak. Mümkün olduğunca geçiş oyununa fırsat vermemeye çalışıyorlar. Gökhan-Stambouli-Bjarnason çok koşan ve tecrübeli isimler oynuyor ortada. Gerekirse faulle atakları kesiyorlar. Kanatlarda vargas-yunus gibi kısa boylu ama ne zaman ne yapacağı belli olmayan 2 oyuncusu var. Kalesindeki muriç'te uğurcan sonrası en iyi kaleci olabilir

özetle bu. Balotelli'nin olmadığı 3 haftada baya zorlandılar ama. Asso gol konusunda aratmasa bile top saklama, rakibi çıkartmama, servis yapma konusunda balotelli'nin gerisinde

en önemli farkı kompakt durmak. Mümkün olduğunca geçiş oyununa fırsat vermemeye çalışıyorlar. Gökhan-Stambouli-Bjarnason çok koşan ve tecrübeli isimler oynuyor ortada. Gerekirse faulle atakları kesiyorlar. Kanatlarda vargas-yunus gibi kısa boylu ama ne zaman ne yapacağı belli olmayan 2 oyuncusu var. Kalesindeki muriç'te uğurcan sonrası en iyi kaleci olabilir

özetle bu. Balotelli'nin olmadığı 3 haftada baya zorlandılar ama. Asso gol konusunda aratmasa bile top saklama, rakibi çıkartmama, servis yapma konusunda balotelli'nin gerisinde
yönetim kaliteli bir kadro kurup üstüne düseni yapti. oyunculardan verim alma konusunda montella kendini ispat etti.

lucas castro disinda aldiklari tüm yabancilar tuttu. 2-3 bulabildikleri yerli takviyesi disinda onlar hep gecen seneden kalan oyunculari.

maddi durumlari iyi. tribün etkili. bir anadolu kulübü icin hersey istedikleri gibi gitti.

fener'i cok da iyi oynamadan rahat yendiler kadiköy'de. ilk macin intikamini aldilar.

Üst Alt