Viski mi Şarap mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Viski mi Şarap mı?

Kendinle barışık olman ve vücut geliştirme olayına hiç girmemen en mantıklısı.

Ha yok illa kas yapma derdin varsa sabırlı olacaksın bıkmayacaksın, fizik yapına göre 2-3 yılını bile alabilir çünkü. Protein tozu tabiki zararlı ama kaliteli bir ürün kullanırsan ve aşırı uzun süre tüketmezsen problem olmaz, paraya kıyacaksın saçma sapan ucuz ürünler kullanmayacaksın. Yeme içme alışkanlığını keskin bir şekilde değiştirme niyetindeysen mutlaka bir uzmana görün, şakaya gelmez bu işler hık der gidersin mazallah.

Cevabım tabiki nohut bu arada. :D
İlk defa bir konuda anlaştığımızı görüyorum kardeşim ağlıyorum şu an biliyor musun?

Bulgur pilavı mı pirinç pilavı mı arkadaşlar?

-Tapatalk-

Köy yağı ile yağlanmış bulgur pilavı olacak ki Off.

Ben birşeyi fark ettim Türkiye de bulgur pilavı dedin mi şunu getiriyor çoğu

maxresdefault.jpg

Oysa bizim oralarda bulgur pilavı dedikmi sade salçasız olur köy yağı ile yağlanir ve tadı sulu yemeklerle daha güzel olur helede kavurma ile off. Hele birde çoban salatası varsa üstüne at at sokumla açık ekmekle.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Size birşey söyleyeyim bizim buranın fasulyesi dünyada bir numara ismi Paimpol Coco Blanc fasulyesi ama üzücü olan ne biliyormusunuz bu sığırlar kuru fasulye yapmasını bilmez saman gibi yerler yada konserve veya salâta yaparlar.

ob_b8558a_le-coco-de-paimpol-14.JPG

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Üst Alt