Vitor Pereira: ''Lig henüz bitmedi, Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini düşünüyorum'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vitor Pereira: ''Lig henüz bitmedi, Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini düşünüyorum''

pereira-54754757.jpg

Fenerbahçe'nin Portekizli çalıştırıcısı Pereira, Beşiktaş'ın da puan kaybedeceğini düşündüğünü ve şampiyonluğun henüz gitmediğini söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, Osmanlıspor beraberliğinin ardından açıklamlarda bulundu. Ligin henüz bitmediğini ifade eden Pereira, 2 paunlık kaybı soğukkanlıkık eksikliği ve heyecana bağladı. Portekizli çalıştırıcı Beşiktaş’ın puan kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

İşte Pereira’nın sözleri:

“Zor bir maç oldu bizim için. Özellikle kontaataklarda rakiplere sorun yaratabilen bir takımla karşılaştık. Topu kaybettiğimiz anda çok kötyü oynamadık. Pozisyon vermedik topu kaybettiğimiz anlarda. Ofansif anlamda bir kalite eksikliği yaşadık. Takım olarak heyecan ve gerginlik yarşadık belki de. Soğukkanlılık ve sakinlik bu akşam bizde yoktu. Çok önemli 2 puan kaybettik. Lig bitti mi diye sorarsanız buna hayır derim. Beşiktaş’ın da puan kaybedeceğini düşünüyorum. Bu puan kayıplarını telafi edip arayı kapatmak zorundayız. Düzeltmemiz gereken noktaları düzeltmeye çalışacağız. Bahane aramak yerine çalışamya devam etmek zorundayız. Hücum dinamiğimizi istediğimiz gibi yansıtamadık. Sonucu kabul etmliyiz. Bir sonraki maç Konya maçı. 3 puan için çıkacağız buraya da. Lig bugün bitmedi. Ligin bitimine daha var. Biz tüm maçlarımız kazanmak istiyoruz.”

“Biz sezon başından beri çok fazla pozisyona girdik. Çok fazla gol atabilirdik. Bu akşam bir kalite eksikliği vardı ama sezon boyunca bu sorunu yaşadığımızı söylerseniz buna gülerim.”

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
doğru demiş bizim takım bu sezonki rezilliklerini arenada hem fenere hem beşiktaşa koyarak affettirebilir ancak

Şaklaban vitor 2 ay sonra kcına tekmeyi yer.Aziz şampiyonluk gittikten sonra bütün sucu hocaya atar.Sonra tepkileri azaltmak için 2 yıldız transfer eder koyun sürüsü gerzek fb taraftarı 1 yıl daha uyur.:D.

bizim tarihin en kötü dönemini yaşadığımız kuşlarında tarihinin en iyi kadrolarından birine sahip olduğu bir zamanda fenevi şampiyon yapamıyorsan git manav dükkanı aç memleketinde

Bu kadar yatirima bjk ye kaptirirlarsa herkes tefe konur ,normaldir ... sow u iyi sattilar ama emre gibi adam nasil gonderilir ,bizdeki evlatlar gibi degildi ki adam, hadi gonderildi, nasil biz ya da bjk cokmedi emreye ,ona da ayrica sasiriyorum , once tuncay ,sonra alex ,en son emre , iki-uc sacma kararla cok rahat sezonlari heba ettiler kendileri adina ,eksik olmasinlar

bu arada tum basliklarda "bunu buraya neden koydunuz" gibi mantik dusmani yorumlar okuyorum , ben gsarayli dostlarimin bir kismiyla fener ya da x takimla ilgili haberleri tartisamayacak miyim ? istemeyen tiklamaz ,hem tiklayip ilgilenip ,hem de "bu burada olmasin" demek nasil bir mantik urunu anlamiyorum

birakin isteyen istedigi konuyu acsin , isteyen yazar okur ilgilenir ,isteyen girmez

Üst Alt