Vitor Pereira: "Normal şartlarda rahat kazanırdık ama Almanya’da çok yorulduk" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vitor Pereira: "Normal şartlarda rahat kazanırdık ama Almanya’da çok yorulduk"

E_q1Rh-XMAA9rL7

Vitor Pereira: "Normal şartlarda rahat kazanırdık"

Vitor Pereira: “Almanya’da çok yorulduk; bunun faturasını ödedik. Baskılı ve kaliteli oyunumuzu sahaya yansıtamadık."

Vitor Pereira: "Mental olarak da yoruluyorsunuz ve bu da konsantrasyonunuzu etkiliyor. Vücut sadece fiziken yorulmaz, mental olarak da yorulursunuz ve sahada zor reaksiyon gösterirsiniz."

Vitor Pereira: "Dinlenecek vaktimiz yoktu."

Vitor Pereira: "Başkan, soyunma odasında ve bizi rahatlatmaya, teselli etmeye geldi. Oyunculara moral vermek için oradaydı."

Vitor Pereira: "Eğer ben bugün rotasyon yapmasaydım sakatlanan oyuncularımız olacaktı ve maçı kaybedecektik, sizi bunu garanti edebilirim. Ben oyuncularımın sakatlanmasını istemiyorum. Bu rotasyon yapılmak zorundaydı, oyuncular makine değil."

Vitor Pereira: "Bugün maçın henüz 10. dakikasında, bir önceki maçta oynamış oyuncular sıkıntı yaşadıklarını belirtti."

Lan o kadar para kazanıyorsunuz yoruldum ne demek. Biz sabah 9 aksam 11 çalışıyoruz yorulmuyor muyuz? Hepsi de ayni bahaneyi sunuyor. Milyonları götürüp yoruluyoruz ne demek ya?

Üst Alt