Vizyonu Süper Lig Olanlara: Edin Visca | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vizyonu Süper Lig Olanlara: Edin Visca

Transferde vizyonunu Spor Toto Süper Lig'e endeksli olarak belirleyen yönetime, yurt dışından oyuncu transfer edemeyeceklerini bildiğimden nacizane bir öneri de bulunmak isterim.

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bu isim Edin Visca.
GEREKÇELER

1. Son 2 yılın ligimizde en iyi kanat forvet performansını sergileyen isim olması.
2. Yönetimin yurt dışından daha iyi bir transfer yapacak bilgiye sahip olmaması.
3. İç pazarda paraları saymadan 3-5 demeden vasatlara yedirmeleri sebebi ile 7-8 Milyon Euro'luk bedelini karşılamada tereddüt etmeyecek oluşları.
4. Visca'nın yeteneği kadar oyun disiplini de olan, zeki bir futbolcu olması.
5. Düşüşte değil çıkışta olan bir futbolcu oluşu.

EDIN VISCA KİMDİR?

109217-1474386089.jpg

İsim: Edin Visca
Uyruk: Bosna Hersek
24.png

D.T: 17/02/1990
Boy: 1.72

YORUM:

Gerçek bir sağ kanat oluşu sebebi ile tam da eksiğini hissettiğimiz çalışkan ve seri kanat forvet olacaktır. Yasin, Sinan gibi disiplini ve oyun zekası yetersiz isimler ve Podolski gibi esas olarak forvet olup kanatta kaybolan futbolcular ile hep tek kanadı kırık tavuk gibi sahada şekilsiz duran bir takım oluyoruz.

Visca maliyeti yüksek bir isim olabilir. Ve hatta kapıyı 11-12 Milyon Euro'dan da açabilirler ama iyi pazarlık ile 7.5 Milyon Euro bandına bunu indirebiliriz diye düşünüyorum.

NOT: Daha iyisini bulabileceklerine inansam önermezdim.​

Ne desem bilemiyorum açıkçası.

O yazdığın 7,5 Milyonun içinde Özbek brothers ve Nazifoglu nun komisyonları da dahil mi?

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Buradaki yanlış zaten Eren'e 4 Milyon verilmesi.

Senin Visca'ya 7 Milyon vermenin doğru olduğunu göstermez. Bir yanlış başka bir yanlışı haklamaz, haklamamalı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Can parayı ben vermiyorum. Kararı da.

Eren'e 4 Milyon veriyorlarsa mantıken bunu verirler diyorum. Ama şundan eminim. Visca'ya fazla bulduğumuz bu parayı vermeyip gidip Kasımpaşa'dan X'e, Akhisar'dan Y'ye 2-3 eksiğini verip alırlar performans olarak da bir Visca bile etmez karşılığı.

Turkiye liginden suanda bir oyuncu alacaksak bu once Badou Ndiaye olmalidir, gerekirse tum kalan para ona harcansin yeterki Selcuk oynamasin. Artik o bolgede topla cosan giden calim atan bir oyuncu gormek istiyorum.

tr liginde türk oyuncu bilakis alınmasın
yabancı alınacaksa 2 yılı doldurmuş olmasın sonra bize benzemeye yatmaya çalışıyolar

Direk alalım desek 8-10 m para çekerler bize

Yok takas yöntemi ile alabileceksek Hamit'den Yasin'e kadar Semih'den Sinan'a kadar bir yığın topçu verip alabiliriz

Üst Alt