Vodafone Arena'da Galatasaray Taraftarı Olmayacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vodafone Arena'da Galatasaray Taraftarı Olmayacak!

Aynen deplasman maçlarınin çoğunda ya ev sahibi ya deplasman kesin ceza yer.
Ortaya çıkacak kavga dövüş kufur de cabasi.
Gereksiz.
O medeniyete ulaşamadık henüz.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama eger iste bizim maclara kadar bu yasak kalkar ise, cifte standart olur. Ozm bu sezon kesinlikle kalkmamali bu yasak ki bana göre cok dogru karar.

Sulu derbiden bu yana uA önü alınamaz şekilde Galatasaray taraftarının itibarını zedeliyor. Eskiden bizim taraftardan korkmazdım olay çıkarsa karşı taraftan ötürü çıkar derdim ama barzolar sağolsun son yıllardaki derbilerde olay çıkaranlar hep bizden oldu.

Sulu derbiden bu yana uA önü alınamaz şekilde Galatasaray taraftarının itibarını zedeliyor. Eskiden bizim taraftardan korkmazdım olay çıkarsa karşı taraftan ötürü çıkar derdim ama barzolar sağolsun son yıllardaki derbilerde olay çıkaranlar hep bizden oldu.

Bizden oldugu kesin degil her Galatasaray formasi giyen Galatasaray taraftari olmadigindan eminim cok provokatorler var gazi verip geriye cekilen serefsizler. Karsi takimli bir ton kisi vardir Galatasarayli maskesi takip sadece olay cikarmaya giden kisiliksizler.

Son düzenleme:
nekadar geri kalmis bir milletiz.. Almanyada derbilere bakiyorum iki taraftarda var, italyada var , ispanyada var , ingiltere de var.

Yıl 2016. Galatasaray taraftarı süper kupa finalinde sahaya meşale atıyorsa karar mantıklı hiç gidip rezil olmaya gerek yok.

Bizim millet akıllanmaz, bu yüzden yasağın devam etmesi en mantıklısı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bizim millet akıllanmaz, bu yüzden yasağın devam etmesi en mantıklısı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Can kardesim hepsi birer oyun bak simdi olaylar herzaman TFF nin isine yaracaktir ceplerine extra paralar gelecek ve sorumlu kim varsa onlarin cepleri dolacak boyle yapiyorlar ki dolayli yoldan milleti provoke ediyorlar bu benim gorusum.

Üst Alt