vodafone arena'ya gidince morali bozulan galatasaray kongre üyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

vodafone arena'ya gidince morali bozulan galatasaray kongre üyesi

renk körü kongre üyesidir, galatasaray forumunda caka satarken , beşiktaş çarşısında kokoreç yiyordur.

https://www.gscimbom.com/forum/f118...yland-projesi-134931-post8981408/#post8981408

mesaj uçarsa diye :
adVEM4.jpg

imho gönderme nöbetinin açılma vakti gelmiştir.

Stada gidip maç izlemesek inandırır.Beyler o vodafone arenanın başakşehir stadından konya stadından falan hiçbi farkı yok.

Bizim telekom arenada sürekli maç izlemeye giden farkı anlar.Geçtiğimiz hafta bjk fb maçındaydım.Zaten ortalıkta videolar vs dolaşıyor.Kadıköydemiydik İnönüde mi belli değil.Küçücük tek katlı hiçbi baskı atmosferi olmayan default bi stad.

ultraslan forumundan şutlanıp buraya gelen sinan bilgin üzülerek söylüyorum ki burda da fazla yaşayamayacaksın.

Bu hainin kovulması için elimden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumu bildirmek isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat bjklıların bjk sempatizanlarının ve fiko yalamalarının tanımını yapmış.
bunu belirtmek ceza gerektiriyor ise kongre üyesi beye kitlemek lazım.
veya nebileyim cezası 1 hafta daha azalan kendi deyimi ile kartalisca aşığı hakan d nin cezası 180 güne çıkarılmalı tekrar.

şimdi bana da kızacaksınız

kongre üyesi tesisin konumu itibariyle böyle bir gıpta duymuş

çoook uzun seneler önce bende ilk gördüğümde "bu stadın burada ne işi var amma şanslı herifler" diye düşünmüştüm

onlar mekan konusunda şanslı ama bizde ulaşılabilirlik konusunda çok şanslıyız

Mecidiyeköy süper konumdaydı Aslantepe de en az Mecidiyeköy kadar ulaşılabilirlik konusunda süper

şimdi bana da kızacaksınız

kongre üyesi tesisin konumu itibariyle böyle bir gıpta duymuş

çoook uzun seneler önce bende ilk gördüğümde "bu stadın burada ne işi var amma şanslı herifler" diye düşünmüştüm

onlar mekan konusunda şanslı ama bizde ulaşılabilirlik konusunda çok şanslıyız

Mecidiyeköy süper konumdaydı Aslantepe de en az Mecidiyeköy kadar ulaşılabilirlik konusunda süper
yav adam ilk kez beşiktaş'a gıpta duymuyor , sonra böyle adamların bjk formalı resimleri profilleri düşüyor , üzülüyorsunuz.

Kimseyi asma derdim yok ama burası Galatasaray forumu, sırf marjinal olacağım , herkesten farklı yorumlarla ön plana çıkacağım diye uğraşırsan antipati toplarsın.

Ayrıca gerek Tvlerde , gerek spor programlarında beşiktaşlı olsun olmasın artan bjk fetişliğinden gına gelmiş durumda, üstelik beşiktaş camiasından sürekli antipatik demeçler ve asırlık kulupler ile bir polemik yarışı tepki çekmekte , malumunuz.

Hal böyleyken , Galatasaray'da kongre üyesi olduğunu söyleyen bir üyemizden sürekli BJK övücü yorumlar duymak bir süre sonra troll yaftası yemesine yol açıyor.Troller her zaman olacaktır ama forumda gerginliği tırmandığı anlarda troller ile polemiğe girip gereksiz ceza alan hatta kalıcı olarak aramızdan ayrılan üye sayısı da az değil.

Ünal Aysal dusmani cakma gsli.

Bu adam banlanmadan gscmize huzur gelmeyecektir. Provokatif postlarla tum basliklarda huzuru kaciriyor.

Üst Alt