Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu

şu maaş bütçesini düşürüp 1 2 milyon eurolar buraya versek dağıtırız bu ligi izlemesi de zevkli bu sporların ama kaynak ayrılmıyor

Katılıyorum ben şey tarafında değilim Vakıfbank, Eczacıbaşı kadar harcayalım onu alalım o gelsin bu gitsin eğer zarar yazıyorsa ekonomik olarak çok açılmama tarafındayım fakat spor kulübü isek biraz rekabetçi olalım Karayolları, Nilüfer, Aydın Belediye falan ligi bunların üstünde bitirelim bir zahmet.

Ataman bey ve eşi şubeyi çiftliğe çevirdikleri için normal. Okan Böke de twitterda bir iki milliyetçi söylem falan yapar arada taraftara hakaret falan eder, unutulur.

En çok üzen taraf burası zaten. Normal bir organizasyonda elli defa kovulacak tipler hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şubeyi yönetenler daha umursamaz insanlar çünkü.

En çok üzen taraf burası zaten. Normal bir organizasyonda elli defa kovulacak tipler hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şubeyi yönetenler daha umursamaz insanlar çünkü.
Anadolu klüpleri bile azıcık yatırım yaptıklarında başarısız sonuç alırlarsa hocalarını kovuyorlar. Biz de yıllardır yatırım olsa da olmasada 1 sene hariç istisnasız başarısız olan adamı tutuyoruz. Bu sene Ataman Güneyligil var diye maçlara bile bakmadım çoğu zaman. 10 senedir istisnasız her yıl çoğu maçını takip ettiğim şubeden ben bile umudumu kestiysem, kaç kişi takip ediyordur ki artık? Zaten yatırım bile yapılsa 4. olmaya makhum bir şube işte. Sözde yatırım yapıldığı yıllarda bile her pozisyonda defoları olan ve diğer 3 takımın altında bütçesiyle kurulan takımlar...

Anadolu klüpleri bile azıcık yatırım yaptıklarında başarısız sonuç alırlarsa hocalarını kovuyorlar. Biz de yıllardır yatırım olsa da olmasada 1 sene hariç istisnasız başarısız olan adamı tutuyoruz. Bu sene Ataman Güneyligil var diye maçlara bile bakmadım çoğu zaman. 10 senedir istisnasız her yıl çoğu maçını takip ettiğim şubeden ben bile umudumu kestiysem, kaç kişi takip ediyordur ki artık? Zaten yatırım bile yapılsa 4. olmaya makhum bir şube işte. Sözde yatırım yapıldığı yıllarda bile her pozisyonda defoları olan ve diğer 3 takımın altında bütçesiyle kurulan takımlar...

Zaten Ataman Hoca'yı takımın başında tutuyorum demek ben bu sene yatırım yapmıyorum takım umurumda değil demek. Şimdi milli takımda oynayan oyuncuyu getirmek istesen parayı geçtim bir tarafta Guidetti ya da İtalyan coachlar diğer tarafta Ataman Hoca ikna edemezsin kimseyi.

Zaten Ataman Hoca'yı takımın başında tutuyorum demek ben bu sene yatırım yapmıyorum takım umurumda değil demek. Şimdi milli takımda oynayan oyuncuyu getirmek istesen parayı geçtim bir tarafta Guidetti ya da İtalyan coachlar diğer tarafta Ataman Hoca ikna edemezsin kimseyi.
Zaten oyuncular bile kasmıyor artık. Sezon bitsin de tatile çıkalım kafasına girmişler. Altyapıdan çıkardığımız İlki falanda gider yakında.

Şu şubeye artık yatırım yapılsın. Kadınlarda bir türlü VakıfBank, Eczacıbaşı ve Fenerbahçe'nin arasına giremiyoruz. İnanılmaz büyük bütçeler olmadan da kadınlarda bir yerlere gelebilir takım. Önce iyi bir koç gelmesi lazım tabii. Tercihen yabancı.

d4646bd009064107a941f23df662dcef.jpeg

Üst Alt