Volkan Demirel: "Allah, bize beraberliğe sevinmeyi nasip etmesin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Allah, bize beraberliğe sevinmeyi nasip etmesin"

bu kadar tonla para harcayıp üstüne tarihin en kötü galatasarayı karşınızda iken , bu kıytırık ligde en az 8 puan farkla şampiyon olamayıp kupayı kargaya veriyorsanız allah böyle bir rezaleti kimseye yaşatmasın derim ben !!

bu onun bunun evladi 98 yilinda bizimle Sami yende 2-2 berabere kalinca sabaha kadar eglenip kutlama yaptiklarini unutmus galiba.
Ali Sen vefa kücükün kafasina raki bardagi falan koymustu.

Akıl tutulması yaşamış Allahın gerizekalı ayısı.

Ne zaman bunlar bir açıklama yapsa veya birisini birşey ile suçlasa hemen geçmişte yedikleri haltlar önlerine geliyor :D

Allahın adaleti şaşmaz, hak ettiklerini er ya da geç alıyorlar pis şikeciler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Hm tamam. Beraberliğe sevinen olmadı zaten ya neyse. Şampiyonluk yarışında bu çöp takımımız ile çelme taktığımıza sevindik. İnce bir fark var ama bunu ayılar çözemez tabiki

Edit: ayılar da çözer bu farkı galiba. Bu özel bir ayı demek ki

"Allah bize beraberliğe sevinmeyi nasip etmesin"

Allah sana götünle top kontrol etmeyi nasip etti volkancım.. bi boka yaramıyor ama olsun..

dünyada götüyle top kontrol eden tek ayı olarak tarihe geçtin..

zaten o olay beni benden almıştı 6-0 bile o kadar koymadı o ayının götüyle top tutması daha sonra melonun çüküyle gol atması sneijderinde sağdan soldan vurması sonrası baya bi rahatlamıştım

62c877b070b0a66b115efb06f4a77b34.jpg

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

İşte böyle çomar çomar konuştuğun için tüm ülke nefret ediyor senden. Hangi Galatasaray kaptanı çıkıp böyle saçma sapan şeyler konuşuyor?

Üst Alt