Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim''

Cevap: Volkan Demirel: ''Dünyanın En İyi 10 Kalecisi İçindeyim''

volkan_aglayan.jpg

:2aloh1::2aloh1:Yapma Volkan...:eek:Akinfeev,Cech,Neuer,Adler,Casillas,Buffon,Ochoa,Wiese,Reina,Van der Sar ve daha niceleri...

Rene Adler

Tim Wiese

Manuel Neuer

David de Gea

Manuel Almunia

Bunlari unutmusun. :asd:

Abartmayın yahu. Wiese falan . Adler, De Gea, Neuer iki gün öncesine kadar adam değildi. Kalkıpta kaç yaşına gelmiş kaleciyi kıyaslamayın bana. Kalecilik tecrübeyle gelişen birşeydir. Genç kaleciye dünyanın en iyisi ya da en iyilerinden biri denmez. Yok öyle birşey. Almunia'yı da koy. Yine girer oraya Volkan. Given'ı da koy hadi. Çıksın oradan.

Kalecilerden çok iyi anlayan forum ahalisini de tebrik etmek lazım. Bizim maçlarda kalitesini gördüğümüz De Gea'yı yazıp, Adler'i yazıp, Wiese, Neuer, Almunia gibi adamları yazıp da Frey gibi müthiş bir kaleciyi saf dışı bırakmanız mükemmel.

OHAO

Adler yillardir kral bir kalecidir. De Gea'yi falan bilmem de Adler (biraz da Wiese) asirlardir Bundesliga'da show yaparlar. Zaten Adler reis Almanya'nin 1 numerosu olcek yazin.

OHAO

Adler yillardir kral bir kalecidir. De Gea'yi falan bilmem de Adler (biraz da Wiese) asirlardir Bundesliga'da show yaparlar. Zaten Adler reis Almanya'nin 1 numerosu olcek yazin.

Hayri üstad şimdi Frey'i saymayıp da Adler'i en başa koymak da ayıp olmaz mı?

Ki olur bence.

Fner de zaten dünya da ki ilk 10 klüp arasında...

Volkan biraz istikrarsız olmasa gerçekten iyi kaleci.İlk 10 belki olmaz ama ilk 20 banko.

casillas,frey,reina,cech,buffon,kameni,adler,ochoa,almunia,diego lopez,victor valdes,palop,wiese,abbondanzieri,,dida,julio cesar,toldo,amelia,van der sar,shay given,akinfeev

üşenmedim volkan a kapak olsun diye yazdım:D volkan bunların hangisinden iyi coupet,lux,gomes,robinson onları falan da yazmadım

tabi volkan tabii bende zaten dünyanın sayılı filozoflarındanım..

volkan'ın yaptığı hatalardan video yapsak dünyanın en çok hata yapan kalecisi olur :D

Üst Alt