Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı


Cevap: Volkan Demirel Kadrodan ÇıkartıldıTolga daha formda iyi olduMilli takımda sıkıntı olmayan tek yer zaten orası
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldıneden?sergiledigi lesh performans dan dolayi mi?eger öyle ise, tam isabet.eger öyle ise, ondan baska bir cok isim daha kadro disi kalmali. servet, gönül, aurelio, vs.
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan ÇıkartıldıYarın da Gökhan Gönül sakatlanır, sonra Aykut Amca çıkarmıy mıy mıy oyuncularımız sakat geliyor der, haftaya lig maçında ilk onbirde oynatır. artık alıştık bu hikayeye
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan ÇıkartıldıTolga gecer heraldeTolga daha formda iyi olduMilli takımda sıkıntı olmayan tek yer zaten orasıben onu sakat zannettim. madem fit, hangi akli basinda insan volkan'i kaleye koyar?zaten son fb macinda da iki tane yumurtladi.dünki lesh performansindan sonra zaten bir daha kaleye gecmemeli! her nedense, fb'li oyuncularin milli takim umurunda degil!
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı2012 Avrupa Şampiyonası eleme grubundaki son maçında 11 Ekim Salı günü Azerbaycan'la karşılaşacak A Milli Takım'da Volkan Demirel baldırındaki sakatlık nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.A Milli Takım'ın dün Almanya ile oynadığı müsabaka sonrası sol alt baldırında gerilme ve ağrı hisseden Volkan'ın bugün ayrıntılı muayenesi ve ileri radyolojik tetkikleri yapıldı. Tetkikler neticesinde, sporcunun sol alt baldır kas grubundan bir tanesinde 1. derece zorlanma tespit edildi.Volkan'ın sakatlığının Azerbaycan maçına kadar olan sürede tam olarak iyileşemeyeceği göz önüne alınarak, sağlık heyetinin önerisi ve teknik heyetin kararıyla oyuncu aday kadrodan çıkarıldı.Volkan'ın yerine aday kadroya Fenerbahçeli Mert Günok davet edildi.A Milli Takım'da daha önce Trabzonspor'un kalecisi Tolga Zengin sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmış ve yerine Mersin İdman Yurdu kalecisi Hakan Arıkan aday kadroya çağırılmıştı.Volkan Demirel'in de sakatlanmasının ardından teknik direktörümüz Guus Hiddink, Azerbaycan maçında Sinan Bolat, Hakan Arıkan ve Mert Günok arasından bir seçim yapacak.
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan ÇıkartıldıTolga kadroda yok beyler o da sakatlığı yüzünden çıkartılmıştı kadrodan. Muhtemelen Sinan Bolat geçer kaleye yedeği de Hakan Arıkan olur.
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı"Volkan'ın yerine aday kadroya Fenerbahçeli Mert Günok davet edildi."Küfür haznem gelişiyor.
 
Cevap: Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı2012 Avrupa Şampiyonası eleme grubundaki son maçında 11 Ekim Salı günü Azerbaycan'la karşılaşacak A Milli Takım'da Volkan Demirel baldırındaki sakatlık nedeniyle aday kadrodan çıkarıldı.A Milli Takım'ın dün Almanya ile oynadığı müsabaka sonrası sol alt baldırında gerilme ve ağrı hisseden Volkan'ın bugün ayrıntılı muayenesi ve ileri radyolojik tetkikleri yapıldı. Tetkikler neticesinde, sporcunun sol alt baldır kas grubundan bir tanesinde 1. derece zorlanma tespit edildi.Volkan'ın sakatlığının Azerbaycan maçına kadar olan sürede tam olarak iyileşemeyeceği göz önüne alınarak, sağlık heyetinin önerisi ve teknik heyetin kararıyla oyuncu aday kadrodan çıkarıldı.Volkan'ın yerine aday kadroya Fenerbahçeli Mert Günok davet edildi.A Milli Takım'da daha önce Trabzonspor'un kalecisi Tolga Zengin sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmış ve yerine Mersin İdman Yurdu kalecisi Hakan Arıkan aday kadroya çağırılmıştı.Volkan Demirel'in de sakatlanmasının ardından teknik direktörümüz Guus Hiddink, Azerbaycan maçında Sinan Bolat, Hakan Arıkan ve Mert Günok arasından bir seçim yapacak.cenk gönen nerede diye sormazlar mi adama simdi?
 
Üst Alt