Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Sabri'ye 'gel üçlü çektir' dedim"

İmparatoru camiamiza davet etme vakti gelmedi mi artik sizcede
Böyle gelsinler.
7aed0dab9533b9bba5968fd023682fce.jpg

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Unal Aysal yonetimi varken bunlari cok yakin bir zamanda yeneriz diyordum Kadikoy de ama bu yonetim ile bu ihtimal baya uzaklasti yine.

Kendisi şerefsizin haysiyetsizin önde gidenidir ayı oğlu ayıdır bilmeyen yok kendi taraftarı bile kabul ediyor lakin haklı kimse kusura bakmasın. Konuşana değil konuşturana bakacaksın.

Sen değil misin beraberlik sonrası bu sarbi denen şopara üçlü çektiren? Sen değil misin 15 senedir bu şoparı kulüpte as takım oyuncusu olarak tutan? Sen değil misin sözleşmesini uzatan? Yerine bir tane adam gibi oyuncu alamayan? Sen değil misin yerli yabancı bir ton gereksiz oyuncuyu takıma dolduran? Sen değil misin transfer döneminde takıma 3 tane hıyar aldı diye dursun'a büyük başkan, nazif'e helal olsun çeken? Sen değil misin arazilerin kullanım hakkını Aysal'a vermeyip dursun'a veren? Bu kongre üyelerine bu taraftara müstehaktır.

O değilde volkan gel ortaya gel ortaya diyince gitti ilkokul çocuğu gibi birine şikayet ediyor bakın hocam diye.
Volkan elini uzatıyor sabri yitiyor ondan sonra ayı ayılık yapıyor herhalde yani sabri kaşınmış.
Volkan Demirel, Sabri Sarıoğlu Kavgası!!! "Gel Şimdi 3'lü Çektir" Fenerbahçe 2-0 Galatasaray - YouTube

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk
İyi olmuş ya vallahi iyi olmuş. Çok temiz rezil kepaze etmiş bravo. Şu evladımız diye senelerdir bu takımda tutulan ve takımı adeta sabote eden sarbi gibilerden tiksindiğim kadar volkan ayısından tiksinmiyorum. Daha da beter yapsaymış keşke. Volkan ayısını bile destekler hale getirdiniz taraftarı gurur duyun şerefsiz haysiyetsiz ruhsuz köpekler!

Adam gibi bombalasaydınız, bu lavuk böyle konuşmazdı. Sağlı sollu geçirdiğimiz maçtaki gibi yüz ifadesine sokmak da var, böyle konuşturmak da.

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslerada gidip maç sonu tbrik ediyor.Bunun gibi ....c nun anasına avradına sövecen direk.Hayatta en çok istediğim şeylerden birisi bu ayının bir gün meydan dayağı yemesi.Mısırımı alıp tv karşısında zewkle izlerim.

son kalan rambolari, cogu gitti birde yönetimdeki bas rambolari.
bunlar gittimi derbiler normala döner.
kactane kupa aldik bunlardan heleki en önemlisi kendi stadlarinda kaldirdigimiz kupa.
o kaldirdigimiz kupa 100 tane derbiye bedel, hala ötebiliyorlar.
neyse dedigim gibi bu ayinin gitmeside yakin ve bu sen sampiyon olamasalar tribündeki bas ayilari da gider.
ondan sonra türkiyede futbol izlenir belki.
bunlar oldukca zaten her yerde pislik var hem saha ici hem saha disinda.

Son düzenleme:
birtürlü bu ayiyi susturamadiksa kendi sucumuz, adamlar bizle tabiki kafa bulur her yil ayni sonucla cikarsan o staddan

Sonra benim anama avradıma niye küfrettiler dersin. Küfür yetmiyor herhalde. Uygulamaları mı lazım uslu durman için eyy Allah'ın ayısı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt