Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı?

Cevap: Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na Gösterilecek Tepki Nasıl Olmalı?

volkan volkan intikam günü milli maçta açılmadı ama bu maçta açılsın da görsün taraftara kasık göstermek neymiş

AeAY6bECMAAW0pq.jpg

Hic kimsenin anasina bacisina kardesine falan sövmek bize degil insanliga, erkeklige yakismiyan birseydir. Bana göre tabi.

Bunu yaparsak, bizden kötüsü olmaz yine medya önünde.

böyle pankartmı olur yahu,tribüncü bir insan bunu yapmaz.

Yarın medyada, elde edeceğimiz muhteşem zaferden başka bir olayın konuşulmasına fırsat yaratmamalıyız...

Gol atarak ve Yenerek gösterilmeli.

Şu maçı şu herifler şu haldeyken alamazsak eğer gök taşı atsak nafiledir.

Bis Cevabimizi Sahada veririz , Tribünler arkamizda olsun yeter

Hic kimsenin anasina bacisina kardesine falan sövmek bize degil insanliga, erkeklige yakismiyan birseydir. Bana göre tabi.

Bunu yaparsak, bizden kötüsü olmaz yine medya önünde.

renkdas ana avrat kufur ediliyor stadta ve stadlarda.. baslarim volkanin anasini bacisina napam yani? ha pankart acmissin.. ha50.000 kisi hepiinizi o.c. demissiniz.. yani ne fark ediyor? bence bu pankart.. o o.c. lafindan daha ahlakli kalir..

Gol atarak ve Yenerek gösterilmeli.

Şu maçı şu herifler şu haldeyken alamazsak eğer gök taşı atsak nafiledir.

Öyle diyorsun da, bizim takim da pek isik yok.

Onu gectim, Fener`in bali cok agir basar. Alex`e ceza sahasinda dokunmak biliyorsun, kirmizi kart+penalti. Saha kapatmaya kadar yolu var. :)

Bizim isimiz Fener`e karsi her zaman zor. Ama onlarin da pek pozisyon üretebilcegini sanmiyorum bu sefer.

renkdas ana avrat kufur ediliyor stadta ve stadlarda.. baslarim volkanin anasini bacisina napam yani? ha pankart acmissin.. ha50.000 kisi hepiinizi o.c. demissiniz.. yani ne fark ediyor? bence bu pankart.. o o.c. lafindan daha ahlakli kalir..

Ben, pankart acilmasin ama küfür edilsin, demedim ki. :) Ben ona da karsiyim.

Ha Volkan karaktersizdir, serefsizdir, ayinin tekidir. Terbiyesizdir, saygisizdir. Buna hemfikiriz.

Ama böyle küfürleri veya pankartlari uygun bulmuyorum.

Öyle diyorsun da, bizim takim da pek isik yok.

Onu gectim, Fener`in bali cok agir basar. Alex`e ceza sahasinda dokunmak biliyorsun, kirmizi kart+penalti. Saha kapatmaya kadar yolu var. :)

Bizim isimiz Fener`e karsi her zaman zor. Ama onlarin da pek pozisyon üretebilcegini sanmiyorum bu sefer.

Bizim defans fenerden daha iyi ve biz daha cok top tutuyoruz . Hemde bizim Orta sahs fenerden daha güclü :)

Fenerin isi busefer zor :)

Bencede bunlara gösterilebilecek en büyük tepki 3, 5 tane sallayıp kalelerine onları konuşamaz hale getirmek.

bu konuda melonun kapagıyla kapanır arkadas :D

volkan tarihe geçti , kafayla gol yiyen kaleci olarak , ilginç gelebilir ama öyle:D

Üst Alt