Haber - Volkan Demirel: "Yediğimiz gollere bakınca hep konuştuğumuz şeylerden yediğimiz goller" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Volkan Demirel: "Yediğimiz gollere bakınca hep konuştuğumuz şeylerden yediğimiz goller"

1709404825037.png

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Fenerbahçe'ye 2-0 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından açıklamalar yaptı.

Volkan Demirel: "Hafta içi hazırlanıyorsunuz, bütün hafta oyunculara rakibinizi anlatıyorsunuz fakat yediğimiz gollere bakınca hep konuştuğumuz şeylerden yediğimiz goller. Önümüzde 10 hafta var, bu 'kırmızı' bölgeden uzaklaşmak için her şeyi yapacağız. Ortada bir 30 puan var. Bu senenin barajı biraz daha yukarılarda olacak. 41-42 hatta 43 puan gibi. 29 puanımız var, 30 puandan en yüksek puanı alıp ligde kalmaya çalışacağız."

Bazi şeylerin güvencesi vardır. Bugün sen bana yarın ben sana gibi. Hatayin sonraki maçlarını izlemek lazım. Hakemler iyimi değil mi. Arada küçük takimlarinda hakem performanslarını mercek altına almak lazım.

İsmail : Ne var ne yok ?
Volkan : ne olsun hocam - takımı çok dağıtma seneye geliyorum
İsmail : Ne var ne yok...

Adam ağzıyla söylemiş işte nasıl gol yemek için çalıştıklarını daha ne desin. Hatay kümeye.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt