volkan demirel - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu ne garip adamlarsınız. Siz işinizde iyi olmadığımızda patronunuz devam edelim dese, ne kadar istiyorsun diye sorsa yok ben almıyım mı diyorsunuz?

Galatasaraylı adam Galatasaray takımı kendisine teklif yapınca kalmak istemez mi? Parayı da daha çok verirlerse yok mu der?

Yönetime kızın kızıyorsanız. Sabri ile Volkan karşılaştırılamaz.

Canım kardeşim bence burda elma ile armut bir birine karışmış. İlk mesajımda belirttim kendisinden nefret ettirdi ama volkan gibi şerefsiz değil diye. Ancak diğer konuda kendisine git denildi gitmedi. Üstelik Galatasarayın evladıyım dedi ama sözleşme konusunda pazarlık yaptığı iddia edildi kendisi tarafından yalanlanmadı. Tabiki teklifi kabul etmek hakkıdır ama teklif edilenden sonra pazarlık yapıp Galatasarayın evladıyım demek benim lugatımda yüzsüzlüktür.

o kadar da değil, bir b.k oynamayıp sözleşme konusunda pazarlık yapan Galatasarayın çocuğudur

sözleşme konusunda pazarlık yapma hakkı vardır

sen parayı tarık zalih veysel cavanda linnes vs. vs. harcarsan sabri'yi oynatmaya devam edersin. 14/15 kötü değildi bence, hatta bu forumda övülen Gönülden bile daha iyiydi o sezon

sözleşme konusunda pazarlık yapma hakkı vardır

sen parayı tarık zalih veysel cavanda linnes vs. vs. harcarsan sabri'yi oynatmaya devam edersin. 14/15 kötü değildi bence, hatta bu forumda övülen Gönülden bile daha iyiydi o sezon
Bişey için çalışan her insanın kazancı hakkında pazarlık yapma, zam isteme hakkı vardır. Ama sana kulüp zaten iyi bir teklif yapıyor, buna rağmen pazarlık yaparsan bir daha ben Galatasarayın evladıyım demeyeceksin

Bu maci da resmen Volkan Demirel aldi yine. x ile volkani karakter yönünen degil, performans yönünden kiyaslayin. Volkan´in 10 yildir derbilere damga vuran özel bir performansi var. x´in iyi oldugu bir tane derbi yok hatirladigim.

Volkan futbolu biraktigi gün net olarak fenerin derbi üstünlügü ciddi derecede azalacak. Volkan neredeyse her derbide bir kalecinin verebilecegi maksimum katkiyi veriyor.

Bu maci da resmen Volkan Demirel aldi yine. x ile volkani karakter yönünen degil, performans yönünden kiyaslayin. Volkan´in 10 yildir derbilere damga vuran özel bir performansi var. x´in iyi oldugu bir tane derbi yok hatirladigim.

Volkan futbolu biraktigi gün net olarak fenerin derbi üstünlügü ciddi derecede azalacak. Volkan neredeyse her derbide bir kalecinin verebilecegi maksimum katkiyi veriyor.
bunun açıklaması derbilerin bizde gergin geçtiği ve volkanın gerginlikten beslendiği olabilir mi?

Ciddi anlamda sıçtığı 2 derbi hatırlıyorum ben sadece,biri 2008'de yaptığı hatası şampiyonluğa mal oldu,diğeri de Sneijder'in 2 tane füze salladığı maç.Başka hatası yok şu koca 10 senede,hatta birçok derbiyi o aldı yeri geldi farkı önledi.3-1 kazandığımız maçta başka kaleci olsa 5-1 6-1 biterdi o maç en az.Aynı şekil 1-2 kaybettiğimiz maç da öyle playofflarda.

Bunun kalede oldugu yillarda fener derbilerde üstünlük sagladi

Fenerden ayrildigi an kadikoy galibiyetimiz h.o

Bunu okudugumda yedek kalecileri Mert Günokun Süper Kupa finalindeki performansi geldi aklima. Drogbanin uzatmada gol attigi mac. Net bir sekilde farka gidebilirdik o macta'da

Eskiden olsa katılmazdım ama Melo gittikten sonra oluşan derbiler'deki ''ılıklık'' fikrimi değiştirdi. Evet müthiş bir kaleci değil ama bahsettiğin konularda epey iyi hakikaten kabul etmek lazım.

Ciddi anlamda sıçtığı 2 derbi hatırlıyorum ben sadece,biri 2008'de yaptığı hatası şampiyonluğa mal oldu,diğeri de Sneijder'in 2 tane füze salladığı maç.Başka hatası yok şu koca 10 senede,hatta birçok derbiyi o aldı yeri geldi farkı önledi.3-1 kazandığımız maçta başka kaleci olsa 5-1 6-1 biterdi o maç en az.Aynı şekil 1-2 kaybettiğimiz maç da öyle playofflarda.
playofftaki maç birazda necatinin mallıgındandı

Volkan la tek mücadele eden toplumuz melo idi.
Bir zamanlar...
Deplasmanlarda psikolojik olarak iyi oynuyor. Rakip taraftarı ve oyuncuları tahrik etmede üzerine yok.

Tapatalk

ayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğluayıoğlu

Üst Alt