Volkan Şen'den G.Saray açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Şen'den G.Saray açıklaması

Cevap: Volkan Şen'den G.Saray açıklaması

Haberi iyi okuyun, "Galatasaray'a gitmek istemiyorum degil", "su an transferi düsünmüyorum diyor". Alabiliyorsak Sercan-Volkan'i paket yapip alalim, Stancu-Batdal-Kewell'i sutlayacagimiza göre israf olmaz.

Sercan ve Volkan gelsin de sahadan çok Kazım'la beraber İstanbul gecelerinde görürüz!

bu adamdan bi cacık olmaz. Galatasaray'a kendini futbola verecek, adam gibi adamlar lazım!!

Haberde sadece Volkan'ın ABD'de olduğu doğru.

Transfer olacaksa ilk tercihi Galatasaray,bence anlaşılacaktır.

yav harbi sercan dediler. volkan şen daha gerekli bir adam bize. kimse kazıma güvenmesin. kazım macın icinde kayboluyor kopuk kopuk oynuyor. hem defansıda yok.

Ulan düştüğümüz hallere bak şu adnan biraderlerin yüzünden resmen büyüklüğümüzü kaybetik arkadaş! artık beş para etmez anadolu topçuları bile bizi beğenmiyor !

hiç beğenmiyorum bunu.bir maçta en az 30 kere top kaybediyor gereksiz calımlara girip takımın ataklarını kesiyor.

Volkan'ı Sercan'a, Kazım'ı da Volkan'a tercih ederim. Kısacası kalsınlar ikisi de.

Kazım, Volkan'ı hem yetenek hem de kanat olarak cebinden bir 8500 kere çıkarır temiz.

Sercan da Volkan da uzak dursun bu takima, medyanin sisirmesi ikisi de.

Kazım varken bu şımarık barzoya hiç gerek yok. Bunların yerine gurbetçilere yönelmeliyiz.

Bence gelmek istemiyor diye aşağılamaya hiç gerek yok.

Şuan TSL'de transfer edilesi oyuncuların başında geliyor.

Üst Alt